Widok do druku

Forum dysusyjne

Jaka kreacja na wernisarz?

Dyskusje o ciekawych miejscach, wydarzeniach, wystawach fotografii.

Jaka kreacja na wernisarz?

Nowy postKatia74 | wto 07.07.2015, 12:28

Witam, mam pytanie dotyczące właśnie wernisażu, a dokładnie kreacji na taki wernisaż. To mój pierwszy raz i muszę wyglądać reprezentacyjnie! I jestem w kropce, bo totalnie nie mam pojęcia, co się nosi na tego rodzaju imprezach. Czy jakieś eleganckie luźne bluzki i legginsy, czy kombinezony, czy spódnice? Jest tyle kombinacji, a mi ciężko, bo zazwyczaj to ja sportowy styl noszę... Jakie mielibyście dla mnie podpowiedzi, odnośnie takiego ubioru? Faceci to tam zazwyczaj elegancko wyglądają, ale ja nie wiem... co wybrać? Jak wy byście się ubrały, jako gość honorowy?
Katia74

Na forum od: 24.07.2014
Ostatnio na forum: 13.07.2015

Re: Jaka kreacja na wernisarz?

Nowy postCeola78 | czw 09.07.2015, 21:33

Jeśli jako kobieta lubisz sportowy styl to polecam Ci osobiście wybranie fajnego kombinezonu - najlepiej czarnego na krótki rękaw i połączenie go z jakąś fajną sportową marynarką. Takie połączenie pozwoli Ci czuć się komfortowo a przy tym elegancko. Jeśli jeszcze do tego dołączysz jakieś ciekawe szpileczki to już wogole zrobisz furorę na wernisażu;)
Ceola78

Ostatnio na forum: 09.07.2015

Nowy postDEJAKRK1806 | pią 10.07.2015, 9:29

Połączenie bardzo fajne sama w tym roku nosze takie rzeczy, uwielbiam kombinezony wyglądają bardzo elegancko w połączeniu właśnie z marynarka a czujemy ie w nich bardzo luźno i swobodnie, wiec skoro preferujesz na co dzień styl sportowy to takie połączenie myślę że będzie dla ciebie idealne, wprawdzie chciałam ci zaproponować małą czarna ale to chyba nie twój styl:)
DEJAKRK1806

Na forum od: 27.07.2014
Ostatnio na forum: 10.07.2015

Nowy postcarmelita2832 | pią 10.07.2015, 17:35

Dobrym rozwiązaniem były by też na przykład jasne dopasowane spodnie i do tego zwiewna tunika, w jasnym kolorze. Myślę, że takie połączenie również prezentowałoby się elegancko a jednocześnie byłoby bardzo na luzie. Zobacz sobie ofertę tego sklepu http://www.sakolife.pl/, mają naprawdę świetne kreacje i do tego w BARDZO przystępnych cenach:-)
Ostatnio edytowany przez carmelita2832, pon 27.07.2015, 16:39, edytowano w sumie 1 raz
carmelita2832

Na forum od: 27.07.2014
Ostatnio na forum: 27.07.2015

Nowy postryanevil2416 | nie 12.07.2015, 23:44

Czy to jest Twój wernisaż czy po prostu jesteś zaproszona? To ma dość spore znaczenie. To wszystko zależy od tego jaki charakter ma ta impreza. Ja myślę, że mała czarna jest dobra na każdą okazję, więc możesz zakupić ją. Zawsze możesz do tego dobrać jakąś fajną marynarkę. Marynarki zawsze dodają szyku, nawet jak jesteś w najzwyklejszych dżinsach to marynarka sprawi, że jesteś bardziej elegancka.
ryanevil2416

Na forum od: 29.07.2014
Ostatnio na forum: 12.07.2015

Nowy postKatia74 | pon 13.07.2015, 11:41

ryanevil2416 napisał(a):Czy to jest Twój wernisaż czy po prostu jesteś zaproszona? To ma dość spore znaczenie. To wszystko zależy od tego jaki charakter ma ta impreza. Ja myślę, że mała czarna jest dobra na każdą okazję, więc możesz zakupić ją. Zawsze możesz do tego dobrać jakąś fajną marynarkę. Marynarki zawsze dodają szyku, nawet jak jesteś w najzwyklejszych dżinsach to marynarka sprawi, że jesteś bardziej elegancka.

Napisałam przecież, że jestem gościem honorowym:-) to moja impreza:-) Co do marynarki, wspominaliście o niej parę razy, to nie mój styl, mała czarna to bardziej taka koktajlowa, na wieczór jest, a cała impreza zaczyna się około południa... A może dwie kreacje, jak myślicie? Kombinezon troszkę może taki za bardzo wyzywający jest...? I jakie buty, na płaskim, na koturnie czy szpilki (mam 165 cm)? Ta kreacja z luźną górą i rurkami jest niezła:-) Ale może coś jeszcze?
Katia74

Ostatnio na forum: 13.07.2015

Nowy postsaf36t | czw 31.12.2015, 16:19

kurcze ciezko doradzic ale najlepsze są najprostsze kreacje :D
saf36t

Na forum od: 31.12.2015
Ostatnio na forum: 31.12.2015

Kto jest na forum

Na Forum jest 3 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

TWOJE UPRAWNIENIA