Widok do druku

Forum dysusyjne

wygodne łóżko :D

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

wygodne łóżko :D

Nowy postSiemislawpol95 | czw 26.02.2015, 22:33

do tej pory dość sceptycznie podchodziłem do zakupów online i ograniczałem się głownie do książek i elektroniki jeśli już w ogóle coś kupowałem. ostatnio wymieniłem meble w jednym z pokoi i zostało jeszcze łóżko. znalazłem w sklepie internetowym jedno bardzo fajne tapicerowane na które zachorowałem a w zwykłym sklepie podobnego nie mogę znaleźć. co sądzicie o zakupie łóżka przez interent. trochę obawiam się że uszkodzą podczas dostawy ;/
Siemislawpol95

Na forum od: 15.07.2014
Ostatnio na forum: 26.02.2015

Re: wygodne łóżko :D

Nowy postOzellaUK95 | sob 28.02.2015, 2:27

Akurat nie ma co się obawiać, że mebel uszkodzą podczas dostawy, bo rownie dobrze uszkodzić by go mogli w trakcie transportu ze stacjonarnego sklepu. Tym się akurat nie sugeruj. Ja jednak wolę mebel przed zakupem objerzeć, wypróbować :P, dotknać. Może jestem zbyt tradycyjna, ale kupowanie przez internet ograniczam tylko do płyt, ksiazek i kosmetyków. Po ciuchy i po meble wolę przejsc sie do sklepu.
OzellaUK95

Ostatnio na forum: 22.06.2015

Nowy postDadabogwro1557 | śro 04.03.2015, 15:17

OzellaUK95 napisał(a):Akurat nie ma co się obawiać, że mebel uszkodzą podczas dostawy, bo rownie dobrze uszkodzić by go mogli w trakcie transportu ze stacjonarnego sklepu. Tym się akurat nie sugeruj. Ja jednak wolę mebel przed zakupem objerzeć, wypróbować :P, dotknać. Może jestem zbyt tradycyjna, ale kupowanie przez internet ograniczam tylko do płyt, ksiazek i kosmetyków. Po ciuchy i po meble wolę przejsc sie do sklepu.

Mam podobne zdanie. Zdjęcie nie oddaje całego charakteru mebla, tym bardziej jeśli jest to łóżko, które musi Ci odpowiadać pod kątem materiału, z którego jest wykonane a także samej wygody. Tego w internecie nie zobaczysz, to trzeba wypróbować samemu. A jak już zakupisz i będzie niewygodne, to tylko niepotrzebnie się narazisz na cały cyrk ze zwrotem towaru.
Dadabogwro1557

Ostatnio na forum: 29.05.2015

Nowy postjodi2191 | śro 04.03.2015, 21:08

A moim zdaniem człowiek uczy się na błędach. Jeśli nie spróbujesz takiego sposobu kupowania, to nigdy nie będziesz wiedział czy warto. Trudno... jeśli kupisz bubel, to najwyżej za jakiś czas pomyślisz o wymianie mebla na nowy. Jeśli naprawdę Ci się podoba, to wyślij maila, żeby wysłali Ci jakiś opis tego produktu. Przecież nie musisz polegać tylko na tym co piszą na stronie. Nikt nie zakazuje rozmów z przedstawicielami e-sklepu.
jodi2191

Ostatnio na forum: 04.03.2015

Nowy postEcohouston1596 | sob 07.03.2015, 22:08

mój znajomy ostatnio sobie kupował materac przez internet i jest bardzo zadowolony :) jeśli kupisz u jakiejś porządnej firmy to nie masz się czego obawiać na pewno wszystko przyjdzie dobre :) oczywiście, że łatwiej jest wybrać osobiście, jednak zazwyczaj mi się nie chce wybrać do konkretnego sklepu, dlatego nie boję się zakupów przez internet :) leń wygrywa :)

może zaciekawią cię łóżka podobne do tych http://kdcmeble.com/pl/lozka/. Wg mnie są bardzo eleganckie, a i pewnie dobrze się na nich śpi.
Ecohouston1596

Ostatnio na forum: 10.06.2015

Nowy postNajfernanda1596 | pon 09.03.2015, 13:03

Ogólnie zakup mebli w sieci na pierwszy rzut oka uważałabym za dość ryzykowny. Ale chyba inaczej jest meblami w postaci szaf, komód, kana, a inaczej w przypadku łóżka, w którym i tak najważniejszy jest materac.Bo tak naprawdę w łóżku jeśli ogólny wystrój Ci się podoba i wymiary się zgadzają, to nie ma czego się obawiać. Co do transportu to przecież ze sklepu stacjonarnego też muszą je przywieźć, bo sam na plechach nie przyniesiesz,więc do żadna różnica. A jakby coś przyjechało uszkodzone to reklamujesz i po sprawie.
Najfernanda1596

Ostatnio na forum: 19.05.2015

Nowy postwasik | śro 11.03.2015, 12:13

O uszkodzenia nie masz się co bać, bo masz 14 dni na zwrot/reklamację. Przyjmą a ty odeślesz ramę jeśli Ci się nie spodoba.
Awatar użytkownika
wasik

Na forum od: 11.03.2015
Ostatnio na forum: 11.03.2015

Nowy postjackson | śro 27.05.2015, 17:15

Ja bym wolała takie łóżko zobaczyć przed zakupem i go wypróbować ;)
jackson

Na forum od: 18.05.2015
Ostatnio na forum: 09.10.2019

Nowy postkapitanjoe | czw 22.10.2015, 14:58

Jackson - a co masz na myśli, mówiąć wypróbować :P? Zdrzemnąć Ci się na nim nie dadzą raczej w sklepie :P
Ja wprawdzie łózka przez Internet nie kupowałem, bo póki co za moje łoże służy materac pompowany, ale myślę, że nie masz się czego obawiać takiego zakupu. Jak znajdziesz dobrą stronkę, to materac powinien być opisany, jaka twardość, etc. A co do uszkodzeń, to tak jak już napisano, od czego jest reklamacja :) Zresztą, firmy wiedzą, że dla nich jest to strata, jak dostarczą uszkodzony przedmiot, więc starają się o profesjonalną usługę dowozu.
Awatar użytkownika
kapitanjoe

Na forum od: 12.10.2015
Ostatnio na forum: 22.10.2015

Nowy postasia548 | pią 23.10.2015, 11:51

jackson napisał(a):Ja bym wolała takie łóżko zobaczyć przed zakupem i go wypróbować ;)

Tylko, że jak sprawdzasz w sklepie takie łóżko, to raczej wypróbowujesz materac a nie same łóżko. Więc to nie ma większego znaczenia.
asia548

Na forum od: 02.03.2014
Ostatnio na forum: 10.10.2019

Kto jest na forum

Na Forum jest 6 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

TWOJE UPRAWNIENIA