Widok do druku

Forum dysusyjne

Jaki certyfikat SSL na stronę?

Rozmowy o istniejących i nowych programach do edycji graficznej zdjęć.

Jaki certyfikat SSL na stronę?

Nowy postrumek | pon 04.06.2018, 11:55

W związku z tym, że przetwarzamy dane osobowe na stronie internetowej, potrzebujemy wdrożyć jakieś lepsze formy zabezpieczenia. Jednym z nich jest certyfikat SSL. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Ktoś już to może wcześniej przerabiał?
rumek

Na forum od: 29.10.2012
Ostatnio na forum: 08.10.2019

Re: Jaki certyfikat SSL na stronę?

Nowy postkrakfoto | wto 05.06.2018, 7:25

Cóż, wybór w tym zakresie jest całkiem duży, a sam certyfikat SSL nie jest ekstremalnie drogi. Zakup to koszt kilkudziesięciu zł. Oczywiście są droższe pakiety, ale są one dedykowane do bardziej zaawansowanych funkcjonalności, a ich algorytm jest bardziej skomplikowany.
Myślę, że do standardowej witryny w której przesyłane są dane powinien wystarczyć Standard SSL (DV). Tutaj https://www.kylos.pl/certyfikaty-ssl/ masz informacje na jego temat.
krakfoto

Na forum od: 05.12.2014
Ostatnio na forum: 07.10.2019

Re: Jaki certyfikat SSL na stronę?

Nowy postSamena | śro 24.10.2018, 12:28

Według mnie macie teraz sporo rzeczy na głowie, bo prócz tego certyfikatu, musicie pomyśleć na systemem, który https://dimsystem.pl/dlp-cenne-dane/ tak jak ten , w 100% ochroni twoje dane i dane twoich klientów. Biznes to nie tylko sprzedaż, straty, czy klienci. Jest wiele innych rzeczy, o których trzeba pamiętać. Właśnie dane czy certyfikaty, to też jest niezbędna rzecz :)
Samena

Na forum od: 03.05.2016
Ostatnio na forum: 02.06.2019

Kto jest na forum

Na Forum jest 0 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

TWOJE UPRAWNIENIA