Widok do druku

Forum dysusyjne

sesja - wieczór panieński

Miejsce wymiany pomysłów na ciekawe sesje fotograficzne w atelier i w plenerze.

Re: sesja - wieczór panieński

Nowy postszaman29 | czw 09.06.2016, 16:56

Rafał Gąsiorowski – profesjonalny fotograf w Rzeszowie. Dobrze zrobione zdjęcie najlepiej oddaje piękno ulotnej chwili. Poświęcił lata na naukę fotografii, czerpiąc od mistrzów wiedzę i umiejętności. http://rgfotograf.pl/ tutaj znajdziecie jego portfolio
Awatar użytkownika
szaman29

Na forum od: 02.10.2015
Ostatnio na forum: 09.06.2016
Jednak na koniec udało mi się odkryć coś, co dla większości bogaczy pozostaje na zawsze tajemnicą: że każdy człowiek ma z góry określoną zdolność do szczęścia.

Nowy postmikos | pią 15.07.2016, 11:49

Moja przyjaciółka miała sesje z wieczora panieńskiego, zrobiona w genialny sposób. Wszystkie byłyśmy, złymi dziewczynkami, które mają władze nad mężczyznami. Wszystko było oczywiście przekoloryzowane, mężczyźni jako nasi służący. Śmiechu było co niemiara. Żeby wykonać zdjęcie musiałyśmy się sporo natrudzić, żeby się nie śmiać na każdym zdjęciu. :D Genialna pamiątka. Narzeczony mojej przyjaciółki był lekko przerażony tym co zobaczył hahaaha, żartował, ze musi się jeszcze raz zastanowić, bo jak żona ma go tak traktowac, jak tych biednych panów ze zdjęcia, to On się wycofuje. :D
Awatar użytkownika
mikos

Na forum od: 22.03.2016
Ostatnio na forum: 15.07.2016

Nowy postasia548 | śro 15.05.2019, 11:59

Takie sesje dobrze wychodzą w plenerze. A zawsze można znaleźć jakieś ciekawe miejsce w pobliżu.
asia548

Na forum od: 02.03.2014
Ostatnio na forum: 10.10.2019

Nowy postmelly | pon 05.08.2019, 14:26

Nie wiem, czy na wieczorze panieńskim musi być sesja. Lepsza impreza!
melly

Na forum od: 30.05.2014
Ostatnio na forum: 13.08.2019

Kto jest na forum

Na Forum jest 0 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

TWOJE UPRAWNIENIA