Widok do druku

Forum dysusyjne

Porady i felietony o fotografii.

Dyskusje dotyczące różnych technik wykonywania zdjęć, porady użytkowników.

Re: Porady i felietony o fotografii.

Nowy postLotus34 | wto 22.09.2015, 11:12

Ja teraz wzięłam się za czytanie zrecenzowanej przez was książki: Steve i Carla Sonheim – Laboratorium kreatywnej fotografii.
Streszczenie: Laboratorium kreatywnej fotografii to zbiór zabawnych i ciekawych ćwiczeń fotograficznych, stworzonych po to, by nauczyć Cię czegoś o twoim aparacie (i o Tobie!). Nie musisz być profesjonalistą ani kupować drogiego sprzętu, by zrobić inspirujące zdjęcia. Jeśli zrobiłeś w życiu chociaż jedno zdjęcie, ta książka jest dla Ciebie.
I to prawda, już widzę, że wiele rzeczy praktycznych przyda mi się w codziennej pracy. Porobiłam masę notatek, a nie dotarłam nawet do połowy...:-) Dzięki za tą pozycję:-)
Awatar użytkownika
Lotus34

Na forum od: 15.09.2015
Ostatnio na forum: 23.09.2015

Nowy postanelan | śro 23.09.2015, 9:52

Czyli chyba też muszę przeczytać tą pozycję. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad nią.
anelan

Na forum od: 23.09.2015
Ostatnio na forum: 23.09.2015

Nowy postlonson | sob 07.11.2015, 11:19

Ja znalazłem ostatnio stronkę Fotoblogia, tam też są felietony, i to bardzo ciekawe. Generalnie cała stylistyka jest utrzymana w konwencji czarno-białej, co robi wrażenie, szczególnie na mnie, bo lubię takie czarno-białe zestawienia:-) Artykułów i felietonów jest tam mnóstwo, naprawdę jest w czym wybierać, sam się wkręciłem i dodałem do ulubionych tą stronkę:-) Artykuł np. 7 powodów, dlaczego warto zostać fotografem, 4 rzeczy, które robi każdy fotograf, porady o sprzęcie, jaki należy zakupić - jednym słowem, polecam:-)
Awatar użytkownika
lonson

Na forum od: 22.10.2015
Ostatnio na forum: 23.11.2015

Nowy postkamillo270 | śro 11.11.2015, 17:39

Zapraszam do siebie:
http://www.studio-progresiv.pl/porady/ - artykułu specjalistyczne dla fotografów, a w szczególności dotyczące fotografii ślubnej.
kamillo270

Na forum od: 17.02.2015
Ostatnio na forum: 30.11.2016
Miejscowość: Toruń Białystok Warszawa
www.studio-progresiv.pl -fotografia ślubna:) Moje zmagania w branży fotografii ślubnej.
Porady dla fotografów i fotografów ślubnych -porady dla fotografujących, zapraszam na mojego bloga!

Nowy postVerni | wto 24.11.2015, 14:50

Mnie sporo dała strona Tomasza Tomaszewskiego. On niby pisze o swoich zleceniach, kolejnych reportażach, ale przy okazji jest sporo informacji o fotografii. Jakiego sprzętu używał do zilustrowania tematu, na jakie napotkał trudności, jakich kruczków próbował. Pisze w sposób bardzo zrozumiały mimo, ze czasem opowiada o bardzo fachowych rzeczach. Cenię go za jego dokonania, za świetne oko. Nie na darmo jest laureatem wielu prestiżowych nagród.
Awatar użytkownika
Verni

Na forum od: 22.11.2015
Ostatnio na forum: 03.12.2015

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA