Widok do druku

Forum dysusyjne

Fotografia z dronów

Dyskusje dotyczące różnych technik wykonywania zdjęć, porady użytkowników.

Fotografia z dronów

Nowy postamadeusz87 | sob 13.02.2016, 15:54

Cześć! Chciałbym się zapytać, jakie jest Wasze zdanie na temat zdjęć robionych z dronów? Widziałem kilka projektów i naprawdę niektóre robią niesamowite wrażenie. Mój brat ma mały zakład fotograficzny, działa na ślubach, bankietach i innych wydarzeniach i z tej okazji chcemy mu kupić drona, aby poszerzyć jego zakres usług. Pierwsze pytanie: Czy warto? Drugie: Jeżeli warto, to skąd kupić dobrego drona? Szukałem oferty w internecie i uwagę przykuła mi ta firma http://megadron.pl/ i chciałbym się Was zapytać, którego drona z tej firmy mamy wybrać i o opinię na temat ich pracy? Czy warto kupować w tym sklepie. Dziękuję i pozdrawiam
amadeusz87

Na forum od: 13.02.2016
Ostatnio na forum: 13.02.2016

Re: Fotografia z dronów

Nowy postshejk29 | pią 19.02.2016, 15:22

Super, dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
shejk29

Na forum od: 19.02.2016
Ostatnio na forum: 19.02.2016
Wszyscy cierpimy karę za to, czego się wyrzekamy. Każda żądza przez nas zdławiona rozpładza się w naszej duszy i zatruwa ją.

Nowy postmariano | pon 21.03.2016, 11:59

Generalnie to jest ciekawy temat i myślę, że będzie coraz popularniejszy. Pojawia się też coraz więcej sklepów typu https://aeromind.pl/sklep/, które oferują profesjonalne drony dla biznesu, już nie tylko dla fotografów ale też różnych innych branż. Orientuje się ktoś może czy teraz trzeba mieć jakieś pozwolenia czy kursy, żeby robić zdjęcia z drona?
mariano

Na forum od: 11.10.2015
Ostatnio na forum: 11.08.2017

Nowy postFrefas | pią 08.04.2016, 8:16

Ja właśnie sobie zamówiłem drona i chce zobaczyć jak będą wyglądać zdjęcia z tego sprzętu

Na forum od: 08.04.2016
Ostatnio na forum: 08.04.2016

Nowy postquik | nie 24.04.2016, 12:23

Na razie jest to jeszcze nowinka na polskim rynku, więc myslę, że to dobry pomysł na urozmaicenie oferty i wyróżnienie się wśród konkurencji. Obecnie wykorzystywanie dronów, które poruszają się w strefie niekontrolowanej i w zasięgu wzroku jego operatora (a te przesłanki mają zastosowanie w zdecydowanej większości przypadków wykorzystania dronów dla celów fotograficznych - szczególnie ludzi :) ) to nie prowadzony jest żadnej rejestr urządzeń. Taki lot drona nie musi być też nigdzie zgłaszany - no warunek jest taki, że nie będziesz latać nim w okolicy lotniska.
quik

Na forum od: 25.12.2015
Ostatnio na forum: 24.04.2016
Jeśli potrzebny Ci fotograf ślubny Siedlce to poprzeglądaj portfolio fotografów w internecie!

Nowy postszaman29 | czw 09.06.2016, 16:58

Nie jest to takie proste jak nam się wydaje. Mój kolega popsuł 12 dronów zanim nauczył się kręcić. Ja jestem bardziej za fotografem np. takim http://rgfotograf.pl/ Świetne portfolio jak dla mnie
Awatar użytkownika
szaman29

Na forum od: 02.10.2015
Ostatnio na forum: 09.06.2016
Jednak na koniec udało mi się odkryć coś, co dla większości bogaczy pozostaje na zawsze tajemnicą: że każdy człowiek ma z góry określoną zdolność do szczęścia.

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA