Widok do druku

Forum dysusyjne

Posiadanie magazynu

Dyskusje dotyczące obiektywów, filtrów i innych akcesoriów optycznych do wszystkich rodzajów aparatów.

Posiadanie magazynu

Nowy postzeberka | śro 27.02.2019, 16:56

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 27.01.2022

Re: Posiadanie magazynu

Nowy postedycja | wto 14.01.2020, 12:58

Jeśli prowadzisz swój własny magazyn to koniecznie zainteresuj się też taką opcją jak doradztwo logistyczne. Poczytasz o tym więcej na stronie https://logit.com.pl/uslugi/doradztwo-logistyczne/. Procesy logistyczne to kwestia bardzo ważna i trzeba o tym pamiętać.
edycja

Na forum od: 29.11.2015
Ostatnio na forum: 27.01.2022

Re: Posiadanie magazynu

Nowy postgg83 | sob 07.08.2021, 19:07

W takim przypadku na pewno niezwykle przydatny będzie wózek wysokiego składowania. Myślę, że warto pomyśleć o jego zakupie, bo w ten sposób można zyskać sporo czasu i oczywiście usprawnić pracę na magazynie. Pomyślcie koniecznie o tym. Uważam, że takie rozwiązanie naprawdę ma sens. Poczytajcie sobie koniecznie na temat. Trzeba bowiem zawsze stawiać na jakość i funkcjonalne urządzenia.
gg83

Na forum od: 15.03.2016
Ostatnio na forum: 25.01.2022

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA