[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 1423: Undefined index: icq_status_img
forum.fotografuj.pl | Zobacz temat - Porada w sprawie kupna

Widok do druku

Forum dysusyjne

Porada w sprawie kupna

Dyskusje dotyczące lustrzanek cyfrowych firmy Nikon.

Re: Porada w sprawie kupna

Nowy postIndian | śro 05.01.2011, 17:20

Przyznam, że wszedłem na ten wątek dlatego, że w tytule zawarte było wszystko: poszukiwałem wszak porady. Zajrzałem teraz na wątki innych firm i tam mamy odzwierciedlenie ich popularności: Nn, Cn, Sy. Olympus i Pentax - zero wątków :o . Śmiać mi się chce bo akurat te dwie firmy od początku brałem pod uwagę. Dlaczego? Pewnie trochę z przekory ale może po trosze wychodząc z założenia, że naprawdę dobre wyroby nie potrzebują reklamy.
Do Olka e-3 raczej nie doskoczę bo samo body ponad czwórkę ale może tamten e-30 z dobrym szkiełkiem ... o ile jeszcze na mnie czeka. :cry: A jeśli nie zaczekał to pewnie zdecyduję się na k-7 Pentaxa.
Ogladałem też kilka puszek na allegro ale jakoś nie mam przekonania do "sekenhendów". Zresztą, im niższa cena, bardziej okazyjna, tym szansa na kupienie szrotu rośnie. A nówka to nówka, nie?
I jeszcze w sprawie nieodpowiedniej ;) kategorii. Czy wątek "amatorzy wszelkich marek łączcie się!" byłby właściwszy? :D
Indian

Na forum od: 22.11.2010
Ostatnio na forum: 07.01.2011

Nowy postJJ79 | śro 05.01.2011, 17:56

:) Więc czekam na Twoją opinię i zdjęcia z nowego olka ;) , bo prawdą jest, że nowy to nowy :) Kto Ci się przyzna, że przykładowo kilka razy uderzony, raz upadł, był w serwisie :) ... chyba nikt a nówka to nówka a i gwarancja jest ważna. Ciekawi mnie propozycja wątku :) Może dowiedzielibyśmy się skąd powstaje ten podział skoro to przecież znaczek firmowy jest różnicą w większej części :)
JJ79

Na forum od: 25.09.2009
Ostatnio na forum: 03.08.2012
..bo amator też może być fotografem..

Nowy postIndian | pią 07.01.2011, 12:41

Z całą pewnością będę chciał się pochwalić bo jak wiesz, wdzięcznych obiektów do fotografowania mam pod dostatkiem.
Co do podziałów, myślę, że to jest dokładnie tak jak z autami; ja zawsze jeździłem niemieckimi i pewnie nikt mnie nie przekona do francuza, włocha czy japończyka. Ale może to błąd, może trzeba spróbować czegoś innego a wtedy okaże się, że albo nie ma różnicy albo jest lepiej niż się spodziewaliśmy. Z drugiej strony, zawsze istnieje ryzyko złego wyboru, czyli trzeba było trzymać się wiodących marek. Takie, mniej więcej, dylematy podpowiadają, że wątek, o którym wspomniałem miałby ręce i nogi, pod dwoma wszakże warunkami: słowo "amator" należy rozumieć jako wielbiciel ale także - nie zawodowiec; wymiana opinii zawierać będzie ocenę własnych doświadczeń a nie wypowiedzi innych.
Ale - jak mawiał pewien smerf - to się napewno nie uuuuuda..........
Indian

Na forum od: 22.11.2010
Ostatnio na forum: 07.01.2011

Nowy postzenon1 | sob 01.10.2011, 19:06

Ja mam D60 już ze 3 lata (zestaw z dwoma obiektywami z VR) i jestem bardzo zadowolony. Wszystko dziala bez problemow, zdjecia wychodzą świetne. Jak dla mnie - więcej póki co nie trzeba...
----------------
Wygraj weekend z Toyotą Yaris! Konkurs na Fanklub Toyota.
http://www.fanklubtoyota.pl/konkurs-yaris
zenon1

Na forum od: 01.10.2011
Ostatnio na forum: 01.10.2011

Nowy postroxna154 | czw 01.03.2012, 10:49

I want something more. Possibly universal - the camera and lens are used to increase my knowledge and gain new experiences.
roxna154

Na forum od: 24.02.2012
Ostatnio na forum: 18.03.2012

Nowy postLotusing007 | śro 07.03.2012, 11:20

I need ur advice on cameras. Thanx.
Lotusing007

Na forum od: 07.03.2012
Ostatnio na forum: 07.03.2012

Nowy postAmrothos | śro 14.03.2012, 16:41

Miałem kiedyś w rękach Nikona, baaaardzo dawno temu, ale się zakochałem. Niestety od tamtego czasu moja przygoda z fotografią się nie rozwinęła, a jeśli chodzi o aparaty fotograficzne cyfrowe , to utknęłam na zwykłych kompaktach. Z kolei najlepsze zdjęcia w życiu zrobiłem starą, ruską Smieną. Kusi mnie, żeby zająć się fotografią analogową, tylko że to trochę drogie hobby. Jednak o Nikonie złego słowa nie powiem
Awatar użytkownika
Amrothos

Na forum od: 02.03.2012
Ostatnio na forum: 27.04.2012

Nowy postrumek | pon 29.10.2012, 10:58

Osobiście również posiadam sprzęt D60. Mam go już dłuższy czas i potwierdzam, że sprawdza się bardzo bardzo dobrze. Ogólnie przy zakupie dobrej lustrzanki powinniśmy nieźle sobie na początku poszperać w porównywarkach cenowych, na forach. poczytać artykuły po to aby dobrać sprzęt jak najbardziej dopasowany do naszych oczekiwań. Poza tym ceny potrafią naprawdę różnić się w różnych sklepach. Czasami warto jest zajrzeć do tych mniejszych bo zazwyczaj mają lepsze oferty niż duże sieci.
rumek

Na forum od: 29.10.2012
Ostatnio na forum: 28.07.2022

Nowy posteltonka | pią 11.10.2013, 17:01

Wiecie, co ja z kolei znalazłam? Fajne kody rabatowe do media expert: http://kodyrabatowe.pl/media-expert Widzę, że obejmują również lustrzanki tak więc można skorzystać.
Co do aparatu ja sama również posiadam D60 - jestem zadowolona, robi świetne zdjęcia, radzi sobie szczególnie dobrze z ruszającymi się obiektami.
eltonka

Na forum od: 17.02.2013
Ostatnio na forum: 25.11.2013

Nowy postAnkaBB | pią 22.11.2013, 15:38

Ja jestem fanką zakupu używanego sprzętu, zwłaszcza jeśli dopiero się uczymy i szukamy pierwszej lustrzanki.
AnkaBB

Na forum od: 22.11.2013
Ostatnio na forum: 22.11.2013
...

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA