Widok do druku

Forum dysusyjne

Fujifilm FinePix S8000fd dodatkowy obiektyw ?

Dyskusje dotyczące kompaktowych aparatów cyfrowych firmy Fujifilm.

Fujifilm FinePix S8000fd dodatkowy obiektyw ?

Nowy postEva_31 | wto 25.05.2010, 11:34

Witam.Posiadam aparat fuji 8000fd. Niedawno zauwazylam ze aparat z gorszymi parametrami robi o wiele lepsze zdjecia od mojego.Dowiedzialam sie iz przyczyna moze byc obiektyw. Wobec tego prosze o jakies wskazówki czy mozna dokupic inny obiektyw do tego modelu i jesli tak to jaki no i czy czegos jeszcze nie trzeba.Przepraszam,jesli zadaje bezsensowne pytania.lecz praktycznie to ja nie wiem nic na temat aparatów.Lubie cykac fotki i tyle,chcialabym jedynie zeby te fotki były jak najlepsze jakosciowo.Pozdrawiam.
Eva_31

Na forum od: 25.05.2010
Ostatnio na forum: 25.05.2010

Re: Fujifilm FinePix S8000fd dodatkowy obiektyw ?

Nowy postnanoscoiattolo | wto 25.05.2010, 17:30

Nie da się wymienić obiektywu w takim aparacie, pozwalają na to jedynie lustrzanki, oraz od niedawna istniejąca na rynku grupa bezlustrzanych aparatów systemowych dla których nie ustalono jeszcze jednolitego określenia (Lumix G1, GF1, PEN-y Olympusa, ostatnio Sony NEX). Niska jakość zdjęć niekoniecznie musi oznaczać kiepski obiektyw - szczególnie w kompaktach głównym psujem jakości są szumy przy czułościach powyżej 400 ISO, a nieraz i mniejszej, no i sam fizyczny rozmiar matrycy wyklucza możliwość osiągnięcia wyników zadowalających bardziej wybrednego użytkownika, który z tego powodu wybierze lustrzankę.
nanoscoiattolo

Na forum od: 25.05.2010
Ostatnio na forum: 02.12.2017

Re: Fujifilm FinePix S8000fd dodatkowy obiektyw ?

Nowy postpirczek | sob 19.09.2015, 12:56

Serdeczne thanks! Właśnie o to mi chodziło:)
pirczek

Na forum od: 12.09.2015
Ostatnio na forum: 14.09.2018

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA