[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 1423: Undefined index: icq_status_img
forum.fotografuj.pl | Zobacz temat - Co sądzicie o Fujifilm 3D

Widok do druku

Forum dysusyjne

Co sądzicie o Fujifilm 3D

Dyskusje dotyczące kompaktowych aparatów cyfrowych firmy Fujifilm.

Co sądzicie o Fujifilm 3D

Nowy postKrzysztof Powolny | wto 22.12.2009, 17:23

Nie ma osobnego tematu o fotografii trójwymiarowej, więc wrzucam w stronę producenta. Ciekaw jestem co sądzicie o aparacie Fujifilm 3D http://fujifilm.pl/aparaty_cyfrowe,3d,78.html i całej technologii? Czy mieliście jakieś swoje doświadczenia i jak oceniacie ten kierunek rozwoju fotograii?
Krzysztof Powolny

Na forum od: 22.12.2009
Ostatnio na forum: 22.12.2009

Re: Co sądzicie o Fujifilm 3D

Nowy postJJ79 | sob 26.12.2009, 14:07

Moje zdanie jest takie .. nowy wynalazek jeszcze troszkę będzie musiał być w fazie eksperymentalnej, więc sam wstrzymam się z oceną. Jeśli zaś chodzi o zdjęcia w 3D (fotografia stereoskopowa) istnieje już od daaawna ... Czy chcesz ubierać specjalne okulary by oglądać zdjęcia ?? Mi by się nie chciało ;) Można takie zdjęcie pstryknąć jednym aparatem .. po więcej informacji zapraszam tutaj. Zapewne jest to ciekawa zabawa w takie pstrykanie, ja jednak wolę zostać przy fotografii takiej jaka jest :) :D
JJ79

Na forum od: 25.09.2009
Ostatnio na forum: 03.08.2012
..bo amator też może być fotografem..

Nowy postaksamit | wto 05.10.2010, 10:50

Witam,
Czy ktoś z Was drukował już zdjęcia 3D? Jest taka możliwość na stronie Fujifilm http://foto.fujifilm.pl/zdjecia3d.html
Interesuje mnie jakość i uzyskany efekt. Czy ktoś korzystał już z panelu zamówień?
aksamit

Na forum od: 29.12.2009
Ostatnio na forum: 30.11.2010

Nowy postmarekes | wto 05.10.2010, 23:22

Miałem okazję zobaczyć wydruki podczas pokazu Roadshow FUJIFILM. Przyznam że jestem pozytywnie zaskoczony. Jakość jest jak dla mnie w pełni akceptowalna. Jeżeli wykonujemy zdjęcie z widoczną perspektywą tzn pierwszym planem który nas interesuje i drugim (tylnim) odległym, zdjęcie robi niesamowite wrażenie i trójwymiar jest bardzo wyrazisty.
marekes

Na forum od: 05.10.2010
Ostatnio na forum: 05.10.2010

Nowy postsupertom1196 | śro 06.05.2015, 10:10

Aparat fotograficzny Fujifilm FinePix Real 3D W3 - to aparat umożliwiający wykonywanie oraz oglądanie tzw."zdjęć stereoskopowych"-to znaczy takich, które oddają głębię przedstawionej sceny. Posiada on dwa obiektywy, zlokalizowane tak,jak nasze oczy, dzięki czemu możemy cieszyć się fotografiami 3D bez użycia dodatkowych okularów 3D. Cena tego produktu średnio nie przekracza 500 zł, lecz czy będzie cieszył się on dużym zainteresowaniem? Zobaczymy:-).
supertom1196

Na forum od: 17.07.2014
Ostatnio na forum: 20.08.2015

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA