[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 1423: Undefined index: icq_status_img
forum.fotografuj.pl | Zobacz temat - Olympus PEN - rewelacja

Widok do druku

Forum dysusyjne

Olympus PEN - rewelacja

Dyskusje dotyczące kompaktowych aparatów cyfrowych firmy Olympus.

Re: Olympus PEN - rewelacja

Nowy postbuywowgoldqu | pon 02.01.2012, 5:16

Indeed, the Olympus PEN electronic camera Cheap WOW Gold is definitely an interesting, properly believed wow gold for sale out, but if appears are everything?
buywowgoldqu

Na forum od: 31.12.2011
Ostatnio na forum: 02.01.2012

Nowy postAmrothos | pią 02.03.2012, 11:36

Lustrzanka bez lustra to nie lustrzanka. Także aparat z półprzezroczystym lustrem z definicji nie jest lustrzanką. Ale świat idzie do przodu, na rynku pojawiają się innowacyjne rozwiązania i może warto zmienić też klasyczne znaczenie lustrzanki.
Bowiem dzięki temu półprzezroczystemu lustru aparaty (ja mam Sony SLT 77) pstrykają zdjęcia z zaskakującą szybkością, co w moim przypadku jest niezwykle ważne. Od lat zajmuję się fotografią dzikich zwierząt i żadna inna lustrzanka, a tym bardziej aparaty kompaktowe nie pozwoliły mi na osiągnięcie takich efektów jak obecnie.
Być może półprzezroczyste lustro to dziwactwo, ale w moim odczuciu bardzo pozytywne dziwactwo.
Awatar użytkownika
Amrothos

Na forum od: 02.03.2012
Ostatnio na forum: 27.04.2012

Nowy postJJ79 | pią 02.03.2012, 14:48

:o Bardzo chciałbym zobaczyć jakieś Twoje zdjęcia dzikich zwierząt. Ciężka fotografia ale zapewne rewelacyjne efekty. Jeśli chodzi o sprzęt, tu chyba powinniśmy wybierać kierując się wymaganiami jakie stawiamy sobie odnośnie gotowych zdjęć. Czy chcemy je do średniego wydruku, czy też jedynie do magazynowania i pokazywania ich w internecie. Kiedy chcemy używać aparatu i jak go przenosić. Bo przecież jeśli stawiamy na małe gabaryty i zdjęcia rodzinne, kompakcik wystarczy.
Zaciekawiło mnie półprzezroczyste lustro. W wolnej chwili zagłębię się trochę w ten temat, tymczasem czekam na jakieś zdjęcia dzikiej zwierzyny :)
JJ79

Na forum od: 25.09.2009
Ostatnio na forum: 03.08.2012
..bo amator też może być fotografem..

Nowy postrunescapevip | śro 19.11.2014, 8:29

Everybody and his brother in law is out trying to Cheap Runescape Gold push storage space methods of the retail store client. None of them are having any actual success because storage space systems price a lot, The financial aspects are uncertain and the retail store client does not have any the foggiest idea what he needs or wants.
runescapevip

Na forum od: 19.11.2014
Ostatnio na forum: 19.11.2014

Nowy postrunescapevip | śro 19.11.2014, 8:29

Everybody and his brother in law is out trying to Cheap Runescape Gold push storage space methods of the retail store client. None of them are having any actual success because storage space systems price a lot, The financial aspects are uncertain and the retail store client does not have any the foggiest idea what he needs or wants.
runescapevip

Na forum od: 19.11.2014
Ostatnio na forum: 19.11.2014

Nowy postvireltis | śro 16.12.2015, 15:44

Ja mam olympusa z serii stylus i też sobie chwalę. Fajne te ich aparaty.
vireltis

Na forum od: 16.12.2015
Ostatnio na forum: 02.03.2016

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA