Widok do druku

Forum dysusyjne

Nikon

Dyskusje dotyczące kompaktowych aparatów cyfrowych firmy Nikon.

Nikon

Nowy postbawełna egipska | nie 15.12.2013, 15:20

Nikon Coolpix p500

Ararat ma mnóstwo funkcji które są następujące: odchylanemu wyświetlacz LCD, który ułatwia wykonywanie zdjęć z góry i z dołu. Zaawansowane, manualne tryby ekspozycji umożliwiają sterowanie najważniejszymi ustawieniami, a przycisk dedykowany do zdjęć seryjnych pozwala na szybkie przełączanie z trybu zdjęć pojedynczych na tryb seryjny.
Obiektyw NIKKOR z zoomem 36-krotnym zoomem optycznym — od ultraszerokiego kąta po zasięg teleobiektywu. Matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 12,1 mln pikseli. Zdjęcia wychodzą na tej rozdzielczości naprawdę super, jedne z przykładów to bawełna egipska. Aparat ma tez funkcje nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD (1080p) z dźwiękiem stereo. Zaawansowany obiektyw z 36-krotnym zoomem optycznym: od ultraszerokiego kąta do tele (odpowiednik 35 mm 22,5-810 mm). Zapewnia wyjątkową precyzję i niezwykłą wyrazistość obrazu.

Matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 12,1 mln pikseli zwiększa ilość światła, jakie otrzymuje każdy piksel, poprawiając dzięki temu czułość oraz redukuje szumy, zapewniając świetne wyniki przy każdym oświetleniu.

Siedem funkcji przeciwdziałających poruszeniu obrazu automatycznie ogranicza poruszenie zdjęć na siedem sposobów. Hybrydowa redukcja drgań VR (redukcja drgań z przesunięciem matrycy i elektroniczna) zmniejsza wpływ drgania aparatu i może działać równocześnie w obu trybach, zapewniając dodatkową ochronę. Wysoka czułość (maks. ISO 3200) umożliwia wykonywanie nieporuszonych zdjęć szybko przemieszczających się obiektów nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja Wykrywanie ruchu kompensuje ruch aparatu i przemieszczanie się fotografowanych obiektów. Funkcja Najlepsze zdjęcie BSS automatycznie wybiera najostrzejszą fotografię z maksymalnie 10 zarejestrowanych kolejno zdjęć. Ta funkcja sprawdziła się przy zdjęciach ręczniki z bawełny egipskiej. Specjalne tryby oświetlenia: gwarantują wspaniałe rezultaty w dowolnym oświetleniu, nawet bez korzystania ze statywu: Program Portret nocny oferuje piękne zdjęcia nocnych pejzaży o doskonałym odwzorowaniu szczegółów oraz portrety wykonywane we wnętrzach. Program Krajobraz nocny pozwala na wykonywanie ostrych zdjęć przy niskiej czułości ISO. Zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej HDR*2 to odwzorowanie szczegółów tonalnych w dowolnej sytuacji.

Odchylany wyświetlacz LCD o przekątnej 3 calei i wysokiej rozdzielczości 921 tys. punktów, z powłoką przeciwodblaskową: można odchylić go do góry o maksymalnie 90 stopni lub do dołu o maksymalnie 82 stopnie.

Nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD (1080p) z dźwiękiem stereo: zoom optyczny i autofokus są dostępne podczas nagrywania; można także wykonywać zdjęcia podczas nagrywania filmu. Opcja filmowania wolno lub szybko poruszających się obiektów przy użyciu prędkości nagrywania do 240 kl./s (QVGA). Aparat posiada wbudowane złącze HDMI z obsługą HDMI-CEC do podłączenia do telewizora HD.

Boczna dźwignia zoomu umożliwia płynną, stabilną regulację przy robieniu filmów lub zdjęć w zakresie 36-krotnego zoomu.
bawełna egipska
 
Posty: 1
Na forum od: 15.12.2013
Ostatnio na forum: 18.12.2013
 

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA

Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Powrót do Nikon

cron