Widok do druku

Forum dysusyjne

Zamknięcie konta w banku

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Zamknięcie konta w banku

Nowy postrumek | nie 16.02.2020, 14:00

Bez wnikania w szczegóły, chciałbym zamknąć konto w Alior Banku. Całość zakładałem jakieś 7 lat temu, nigdy nie miałem żadnych kart itp. Łączy mnie z nimi jedynie założone konto.
Irytują mnie swoimi ciągłymi wiadomościami czy to sms, czy na skrzynkę mailową.
Ma ktoś doświadczenie w tych sprawach i mógłby mi podpowiedzieć co uczynić?
Najlepiej wolałbym uniknąć wycieczek do banku, bo wiadomo z czym to się je, a nie mam zamiaru się przed nimi produkować.
rumek

Na forum od: 29.10.2012
Ostatnio na forum: 25.03.2020

Re: Zamknięcie konta w banku

Nowy postkrakfoto | pią 21.02.2020, 15:11

O wiele łatwiej jest otworzyć konto niż zamknąć. W niektórych bankach będziesz musiał pofatygować się osobiście chociaż z tego co wiem to w Alior banku mozna faktycznie zamknąć konto na odległość. Nie wiem jednak czy uda sie przez maila.Najlepiej będzie po prostu zadzwonić oraz porozmawiać z konsultantem, konsultant Cię pokieruje i powie Co i jak....

Jeśli szukałbyś innego bardziej opłacalnego konta, polecam sprawdzić sobie te banki promocje - na stronie jest opisane gdzie mozna zarobić na otwarciu konta.
krakfoto

Na forum od: 05.12.2014
Ostatnio na forum: 27.03.2020

Kto jest na forum

Na Forum jest 12 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 12 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

TWOJE UPRAWNIENIA