Widok do druku

Forum dysusyjne

Parkowanie na chodnikach

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Parkowanie na chodnikach

Nowy postkrakfoto | pon 27.01.2020, 13:50

Orientujecie się jak obecnie przedstawia się kwestia parkowania na chodnikach?

Można czy nie?Chodzi o to, ze wiele samochodów parkuje naprzeciwko mojego miejsca pracy co bywa kłopotliwe.
krakfoto

Na forum od: 05.12.2014
Ostatnio na forum: 26.02.2020

Re: Parkowanie na chodnikach

Nowy postrumek | pon 27.01.2020, 14:30

krakfoto napisał(a):Orientujecie się jak obecnie przedstawia się kwestia parkowania na chodnikach?

Można czy nie?Chodzi o to, ze wiele samochodów parkuje naprzeciwko mojego miejsca pracy co bywa kłopotliwe.

Był projekt ustawy tak aby zakazać im takiego parkowania.Jednak z tego co wiem , nie przeszla. Parkowanie czterema kołami na chodnikach nadal będzie dozwolone. Ministerstwo Infrastruktury sprzeciwiło się postulatom stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, które walczyło o poprawę bezpieczeństwa i większą wygodę pieszych.

Jeśli samochody parkują w sposób nieodpowiedni, może pomóc taka bariera typ olsztyński - bariera skutecznie odgradza chodnik od jezdni.
rumek

Na forum od: 29.10.2012

Re: Parkowanie na chodnikach

Nowy postfotorun | pon 27.01.2020, 14:43

Trzeba ileś tam miejsca zostawić, ale z tego, co widzę, ten warunek jest często nie do zrealizowania.
fotorun

Na forum od: 25.07.2014

Kto jest na forum

Na Forum jest 5 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 5 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

TWOJE UPRAWNIENIA