Widok do druku

Forum dysusyjne

Szkolenie - Mazury

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Szkolenie - Mazury

Nowy postzeberka | nie 21.10.2018, 20:41

Dobry wieczór wszystkim, proszę o poradę, gdzie warto zorganizować kilkudniowe szkolenia? Poszukuję takiego miejsca na Mazurach. Chciałabym, żeby bylo to miejsce na poziomie, które swobodnie pomieści około 150 osób na kilku salach konferencyjnych. Byłoby dobrze, gdyby od razu też była opcja noclegu, bo kawałek będziemy musieli jednak dojechać ;)
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 10.12.2018

Re: Szkolenie - Mazury

Nowy postedycja | wto 23.10.2018, 12:15

Dokładnie to nie polecę Ci żadnego miejsca tak konkretnie, bo na Mazurach jeszcze nie byłam, ale kiedy szukałam jakiejś fajnej lokalizacji do zorganizowania w zeszłym roku imprezy integracyjnej, to korzystałam z tego portalu : http://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/ . Masz tam od razu wszystkie oferty sal konferencyjnych, jakie są w danym obszarze, wystarczy usiąść i podzwonić :)
edycja

Na forum od: 29.11.2015

Re: Szkolenie - Mazury

Nowy postfotografamator | śro 05.12.2018, 12:30

Moja firma ostatnio zorganizowała konferencję może nie na Mazurach,ale w naprawdę niesamowitej przestrzeni w Warszawie https://samocentrum.com/ Szczęśliwym trafem był też organizowany pokaz mody w innej sali i się załapałem na kilka fajnych ujęć 8-) Także polecam Warszawę i to magiczne miejsce!
Awatar użytkownika
fotografamator

Na forum od: 02.02.2016
"Pragnęłam utrwalić wszelkie przejawy piękna, jakie pojawiły się przede mną, i wreszcie pragnienie to zostało spełnione."

Kto jest na forum

Na Forum jest 5 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 5 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

TWOJE UPRAWNIENIA