Widok do druku

Forum dysusyjne

gdzie na wigilię firmową

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

gdzie na wigilię firmową

Nowy postzeberka | pią 05.10.2018, 22:26

Moi Drodzy! Doradźcie proszę, gdzie mogłabym zorganizować wigilię pracowniczą dla mojej firmy - szukam dobrej miejscówki z klasą, dobrym jedzeniem i świetną obsługą, w okolicach Poznania. Jeśli macie jakieś informacje o ofercie wigilijnej, byłabym bardzo wdzięczna. Impreza jest przewidziana na 50 osób na początku grudnia.
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 14.12.2018

Re: gdzie na wigilię firmową

Nowy postedycja | sob 06.10.2018, 20:24

Wybrałaś bardzo dobry moment, żeby się za to zabrać :) Teraz jeszcze są miejsca w wielu hotelach i restauracjach, możesz więc wybierać. W Internecie możesz znaleźć wiele gotowych ofert organizacji wigilii firmowej (na przykład tutaj www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/). Z tego co wiem, to większość hoteli organizuje tego typu imprezy, rozejrzyj się i podzwoń, na pewno coś znajdziesz
edycja

Na forum od: 29.11.2015
Ostatnio na forum: 10.12.2018

Re: gdzie na wigilię firmową

Nowy postzeberka | nie 07.10.2018, 19:03

Baardzo dziękuję za szybką odpowiedź, cały weekend się stresuję, bo chciałabym mieć już jakieś gotowe propozycje na poniedziałek. Bardzo mi się przydała Twoja rada - sprawdziłam tę stronę i mam już kilka typów, gdzie będę dzwonić od jutra. Fajnie, ze od razu można przejrzeć oferty dotyczące organizacji wigilii - bardzo ułatwia mi to moje zadanie :)
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 14.12.2018

Kto jest na forum

Na Forum jest 9 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 9 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

TWOJE UPRAWNIENIA