Widok do druku

Forum dysusyjne

Oznakowanie magazynu

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Oznakowanie magazynu

Nowy postzeberka | śro 12.09.2018, 10:35

Przepisy BHP są bezwzględne i dlatego należy się ich trzymać. Jedną z bardzo ważnych kwestii są znaki BHP. Niektóre wieszamy dobrowolnie, a niektórych wymaga BHP. Tak jest na przykład w przypadku ewakuacji, dlatego jednym z podstawowych elementów na wyposażeniu każdego magazynu powinien być sklep.techemznaki.pl - znak ewakuacyjny.
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 17.09.2018

Re: Oznakowanie magazynu

Nowy postmariano | czw 13.09.2018, 8:50

A gdyby ktoś szukał firmy, która zajmie się budową magazynu od początku do końca to na pewno możecie sprawdzić frisomat.pl Robią projekty i pełne wykonawstwo nie tylko hal magazynowych ale też produkcyjnych czy takich hal rolniczych: https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-rolnicze/
mariano

Na forum od: 11.10.2015
Ostatnio na forum: 13.09.2018

Re: Oznakowanie magazynu

Nowy postgena | śro 19.09.2018, 16:25

Oznakowanie bardzo ważne zgadzam się, bez tego nie można prowadzić magazynu. W razie kontroli będą kłopoty. A co do wykonawców to ja mogę polecić fachowców z Commercecon, stawiali hale magazynowe w firmie w której pracuje. Miałam okazję od strony księgowości sprawy z nimi załatwiać i naprawdę na poziomie, szacunek do klienta i zaangażowanie w pracę wzorowe. A chłopaki mówią że same hale wykonane bezbłędnie, w sensownych kosztach.
gena

Na forum od: 17.03.2016
Ostatnio na forum: 19.09.2018

Kto jest na forum

Na Forum jest 6 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

TWOJE UPRAWNIENIA