Widok do druku

Forum dysusyjne

Tanie tusze do drukarek kolorowych?

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Tanie tusze do drukarek kolorowych?

Nowy postkrakfoto | sob 07.10.2017, 11:06

Kupujecie oryginalne tusze czy zamienniki? Mam tutaj na myśli przede wszystkim drukarki Brother czy Lexmark. Gdzie zwykle się w nie zaopatrujecie? Allegro czy bez pośredników?
krakfoto

Na forum od: 05.12.2014
Ostatnio na forum: 05.12.2017

Re: Tanie tusze do drukarek kolorowych?

Nowy postrumek | pon 09.10.2017, 13:36

W zasadzie to nie ma większej różnicy pomiędzy oryginałami i zamiennikami. Tylko piszę tutaj o sytuacji w której tusze i tonery pochodzą z pewnych źródeł.
Koszt zamiennika to często 1/3 oryginału. Czasami jeszcze taniej. Dlatego lepiej jest zakupić drukarkę która już trochę funkcjonuje na rynku dzięki temu łatwiej o materiały eksploatacyjne.
Ceny materiałów eksploatacyjnych polecam sprawdzić np tutaj: https://www.drukuj24.pl/
rumek

Na forum od: 29.10.2012
Ostatnio na forum: 05.12.2017

Re: Tanie tusze do drukarek kolorowych?

Nowy postdarek95 | pią 01.12.2017, 23:27

Moim zdaniem lepiej stawiać na zamienniki. Mówiąc bardziej konkretnie mam na myśli https://inkhouse.pl/materialy,do-brothe ... d-143.html Jak do tej pory nie narzekam i myślę, że to się nie zmieni. W każdym bądź razie mam taką nadzieję.
darek95

Na forum od: 14.12.2015
Ostatnio na forum: 01.12.2017

Kto jest na forum

Na Forum jest 7 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

TWOJE UPRAWNIENIA