Widok do druku

Forum dysusyjne

Polska szkoła

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Polska szkoła

Nowy postmarlenka23 | czw 13.04.2017, 22:27

Jak sądzicie, czy propoznowany obecnie przez nasze szkoły system edukacji jest waszym zdaniem zadowalający, czy jednak powinien zostać gruntownie zmieniony? Sporo czytałam na ten temat na http://www.tatento.pl/a/1148/rodzice/wychowanie/uczen/jesli-nie-szkola-panstwowa-to-co i powiem Wam szczerze, że lektura ta skłoniła mnie do przemyśleń. Moje dziecko w tym roku pójdzie do pierwszej klasy i troszkę się jednak obawiam, jak to będzie:(
marlenka23

Na forum od: 05.02.2015
Ostatnio na forum: 16.10.2017

Re: Polska szkoła

Nowy postgg83 | sob 15.04.2017, 19:37

Prawda jest taka, że innowacyjne metody nauczania można spotkać tylko w prywatnych szkołach. Jeśli chcemy zadbać o rozwój osobisty dziecka, to warto dobrze się rozejrzeć. Moi zdaniem Szkoły Edukacji Innowacyjnej to dobry wybór. Obecnie prowadzą rekrutację. Wskazują uczniom jak szukać niestandardowych rozwiązań i uzyskiwać niesamowite efekty swojej pracy!
gg83

Na forum od: 15.03.2016
Ostatnio na forum: 24.09.2017

Re: Polska szkoła

Nowy postmarlenka23 | czw 05.10.2017, 23:28

Cóż, sama generalnie na państwową szkołę nie narzekam, ale np. jeżeli chodzi o ilość godzin wf-u, zdecydowanie jest ona dla mnie zbyt mała. Wobec czego często zabieram swoją pociechę do takich miejsc jak park linowy w Lublinie , gdzie to dziecko nie tylko może świetnie, a zarazem aktywnie się bawić, ale też uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach.
marlenka23

Na forum od: 05.02.2015
Ostatnio na forum: 16.10.2017

Kto jest na forum

Na Forum jest 3 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

TWOJE UPRAWNIENIA