Widok do druku

Forum dysusyjne

Biznes na chwilówkach

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Biznes na chwilówkach

Nowy postrumek | nie 16.10.2016, 11:11

witam
Chciaabym sie zorientować co myslicie o chwilówkach oferowanych przez róże firmy- zastanawiam się nad rozkręcenim takiego biznesu- jakbyście mogli napisac czy potencjalnie będąc w potrzebie wzięlibyście jakąs mała kwote na krótki okres czasunp do 30 dni?
zauważyłem skory popyt na tego typu finansoe usługi na rynku i chciałbym się zorientowac jak to wyglada.
Pozdarwiam
rumek

Na forum od: 29.10.2012
Ostatnio na forum: 05.12.2017

Re: Biznes na chwilówkach

Nowy postkrakfoto | śro 19.10.2016, 10:52

Opcja zarabiania ciekawa Sam sie nad tym interesowałem jednak potem zorientowałem sie ile trzeba kasy na taki biznes i spasowałem. Trzeba mieć sporo kasy i podjąć współpracę z firmą windykacyjna i prawnikiem bo zdarzają się cwaniaki, które nie chcą zwracać pożyczonych pieniędzy. Weź się jeszcze dopytaj o szczegóły na forum kredytowym: http://www.forum-kredytowe.pl/ - jak się interesowałem tematem to dowiedziałem się tam wielu interesujących rzeczy w tym zakresie.
krakfoto

Na forum od: 05.12.2014
Ostatnio na forum: 05.12.2017

Nowy postjackson | śro 19.10.2016, 19:35

Od chwilówek trzeba trzymać się z daleka.
jackson

Na forum od: 18.05.2015
Ostatnio na forum: 02.08.2017

Nowy postmarlenka23 | śro 14.06.2017, 9:33

Zgadzam się z moim przedmówcą. Zresztą mamy dzisiaj tyle możliwości w zakresie wybrania jakieś ciekawej opcji przy rozkręcaniu własnego biznesu, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Przy czym jeśli ktoś chce postawić na start-up, na pewno powinien zapoznać się z artykułem na blogu Chcę na Wczoraj http://chcenawczoraj.pl/post/5-najczestszych-powodow-dlaczego-startupy-upadaja . Jest on prowadzony przez Bloomnet, eksperta w takich dziedzinach jak chociażby komunikacja w sieci, czy też grafika i programowanie, dlatego też zawarte w publikowanych tam artykułach porady czy też informacje, poparte są ogromną wiedzą, jak i doświadczeniem. Agencja ta bowiem współpracuje z wieloma firmami, zarówno w kraju, jak i za granicą.
marlenka23

Na forum od: 05.02.2015
Ostatnio na forum: 19.11.2017

Nowy postfotografka | śro 14.06.2017, 16:10

ja uważam, że chwilówki to najgorsze co mogło kiedykolwiek powstać. Należy się od nich trzymać z daleka i pożyczki brać tylko w banku.
Awatar użytkownika
fotografka

Na forum od: 27.01.2016
Ostatnio na forum: 06.11.2017

Kto jest na forum

Na Forum jest 4 użytkowników: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 3 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości

TWOJE UPRAWNIENIA