Widok do druku

Forum dysusyjne

Pomysł na biznes - zbieram opinie

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Re: Pomysł na biznes - zbieram opinie

Nowy postrumek | pią 08.11.2019, 8:12

Opcji jest bardzo wiele, ale wszystko będzie zależało od tego jakie mamy plany na przyszłość oraz co umiemy. Nasze umiejętności będą warunkowały to czy biznes się uda czy może nie.... Poza tym warto rozejrzeć się wokół, zobaczyć czy jest zapotrzebowanie na usługi czy produkty jakie oferujemy. I czy nie ma dużej konkurencji

Propozycja ode mnie to.... branża kosmetyczna. Coraz więcej osób przerzuca się na naturalne kosmetyki bo widzą, ze kosmetyki takie mają o wiele lepszy wpływ na cerę.

http://www.donserv.pl/katalog-produktow ... ierze.html

Na stronie sklepu można skompletować laboratorium do produkcji takich kosmetyków.
rumek

Na forum od: 29.10.2012
Ostatnio na forum: 04.06.2020

Nowy postzeberka | pon 25.11.2019, 17:13

Na pewno musisz mieć też biznesplan. Bez tego raczej nie ruszysz z żadnym biznesem. Możesz na przykład skorzystać z gotowych biznesplanów, dostępne są one na stronie https://www.gotowebiznesplany.pl/. Uważam, że to bardzo wygodna opcja.
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 22.05.2020

Nowy postfotografka | czw 16.01.2020, 13:43

Pomysł na biznes to jedno, ale czy masz pieniądze na jego rozkręcenie? To bardzo istotna kwestia. Jeśli brakuje ci funduszy, możesz starać się o dofinansowanie unijne. Jakie są warunki ich przyznania, dowiesz się stąd, zobacz więcej. O wsparcie finansowe możesz się ubiegać w kilku miejscach, dlatego sprawdź gdzie starać się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Awatar użytkownika
fotografka

Na forum od: 27.01.2016
Ostatnio na forum: 14.03.2020

Nowy postamanda13 | pon 20.04.2020, 16:38

Ja myślę właśnie o tym żeby otworzyć sklep internetowy, biznes sprzedający elektronikę online. Sprzęt będę sprowadzała z chin, podstawę sklepu mam już wykonaną, teraz wybieram firmę do obsługi płatności, chyba tą https://www.przelewy24.pl/ wybiorę bo z tego co widziałam mają najpopularniejsze formy płatności.
amanda13

Na forum od: 11.07.2015
Ostatnio na forum: 23.07.2020

Nowy postJonaszPapor | pią 17.07.2020, 11:00

Pomysłów na założenie własnego biznesu można szukać w wielu miejscach. Jednym z najczęstszych są fora internetowe poruszające ten temat. Swego czasu wiele godzin je czytałem i moge powiedzieć Wam jedno - sukces danego pomysłu będzie zależny od zapotrzebowania w danej branży. To będzie także zależne od lokalizacji chociaż w praktyce znajdziemy uniwersalne rozwiązania. Jednym z takich są firmy oferujące usługi z wykorzystaniem maszyn do zadań ciężkich. Przy wyborze takiego sprzętu trzeba kierować się renomą danej marki oraz sprawdzonym serwisem. Z informacji jakie można znaleźć to najlepsze opinie w branży ma RiwalPoland - www.riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa więc będzie to solidny wybór dla niezdecydowanych.
JonaszPapor

Na forum od: 08.11.2015
Ostatnio na forum: 17.07.2020

Kto jest na forum

Na Forum jest 9 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 9 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

TWOJE UPRAWNIENIA