Widok do druku

Forum dysusyjne

Jak oczyszczacie twarz?

Swobodne rozmowy o rzeczach ważnych i mniej istotnych w fotografii i nie tylko.

Re: Jak oczyszczacie twarz?

Nowy postmarlenka23 | pią 15.09.2017, 10:16

Na pewno regularne oczyszczanie twarzy przy wykorzystaniu peelingów jest dobrym pomysłem. Przy czym jednocześnie bez wątpienia powinnyśmy także zwracać uwagę na to, po jakie kosmetyki do wykonywania makijażu sięgamy. Optymalnym rozwiązaniem byłyby takiego, które nie zatykają porów. Duży ich wybór, jak również akcesoriów kosmetycznych w tym chociażby gąbeczek do makijażu, znajdziemy odwiedzając Puderek http://puderek.com.pl/ . Tak na dobrą sprawę ta drogeria online jest jednym z moich ulubionych miejsc w sieci i tak na dobrą sprawę bardzo często do niej zaglądam.
marlenka23

Na forum od: 05.02.2015
Ostatnio na forum: 18.08.2018

Nowy postfotografka | czw 21.09.2017, 9:50

ja dwa razy w tygodniu robię sobie maseczkę oczyszczającą, przemywam twarz różanym płynem miceralnym i stosuję peeling.
Awatar użytkownika
fotografka

Na forum od: 27.01.2016
Ostatnio na forum: 06.11.2017

Nowy postKasiek90 | pią 09.02.2018, 15:30

W przypadku mojej cery sprawdzają się porady ze strony http://www.ezebra.pl/Sucha-skora-twarzy-po-lecie-jak-ja-zregenerowac-blog-pol-1504873872.html Po lecie skóra jest mocno wysuszona, może się łuszczyć, zdarza się, że na skutek słońca pojawiają się przebarwienia, a nawet drobne zmarszczki. To, czego teraz potrzebuje, to przede wszystkim regeneracja, a zaraz potem odpowiednie nawilżenie. Warto przystąpić do kuracji zaraz po powrocie z urlopu, aby jak najszybciej przywrócić skórze dawny blask i nawilżenie. Regeneracja skóry twarzy po letniej beztrosce to jedno, ale pamiętajmy, aby możliwe zminimalizować skutki słońca czy słonej wody, aby potem i regeneracja nie była aż tak zaawansowana. Całe wakacje nakładaj kremy z filtrami i to nie tylko podczas plażowania, ale też w trakcie zwykłych spacerów w mieście czy udając się do pracy.
Kasiek90

Na forum od: 12.11.2015
Ostatnio na forum: 02.10.2018

Nowy postasia548 | wto 13.02.2018, 12:18

Mi pomaga maseczka oczyszczające z mąki z ciecierzycy, węgla aktywnego i miodu. Do tego doskonale nawilża.
asia548

Na forum od: 02.03.2014
Ostatnio na forum: 13.02.2018

Kto jest na forum

Na Forum jest 10 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 10 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

TWOJE UPRAWNIENIA