Widok do druku

Forum dysusyjne

NAGRODA!

Przegląd wszelkich propozycji i uwag dotyczących działania portalu fotograficznego, ulepszeń i modyfikacji.

NAGRODA!

Nowy postFocus | sob 27.04.2013, 20:59

Witam. Czy ktokolwiek z Was miał kłopoty z odbiorem nagrody w wygranym konkursie w portalu fotografuj.pl. Denerwuje mnie również brak jakiegokolwiek kontaktu z redakcją portalu. Być może to tylko ja mam takiego pecha.
Ostatnio edytowany przez Focus, wto 14.05.2013, 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Focus

Na forum od: 27.04.2013
Ostatnio na forum: 27.05.2013

Re: NAGRODA!

Nowy postadmin | nie 28.04.2013, 9:59

Informowaliśmy Pana, że przesyłka wróciła i została ponownie wysłana. Powinna dotrzeć w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy
Fotografuj.pl
admin
Administrator

Na forum od: 14.11.2008
Ostatnio na forum: 28.06.2017
Miejscowość: Wrocław

Nowy postFocus | nie 28.04.2013, 15:02

Dzieje się zatem coś bardzo dziwnego. Redakcja wysyła do mnie listy które nie dochodzą. Ja wysyłam listy na które nie otrzymuje odpowiedzi. Teraz okazuje się że wysłano nawet przesyłkę, której nie otrzymałem. Tak się składa że w domu zawsze ktoś jest. Podałem także swój numer kontaktowy na który można wysłać sms o przesyłce. Żadnego awizo nie otrzymałem. No cóż być może występuje gdzieś po drodze jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni. Ale mam nadzieję że wreszcie zaniknie i przesyłka dotrze.
Focus

NAGRODA!

Nowy postFocus | czw 09.05.2013, 19:30

admin napisał(a):Informowaliśmy Pana, że przesyłka wróciła i została ponownie wysłana. Powinna dotrzeć w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy
Fotografuj.pl

Dziś mija kolejny tydzień a przesyłki niestety nie otrzymałem. Zaczyna mnie irytować taka sytuacja. Nie rozumiem dlaczego mnie tak niepoważnie traktujecie. Do kogo Pan wysyła tę przesyłkę? Bo do mnie chyba nie. Proszę mi podać numer przesyłki abym wiedział gdzie ona obecnie się znajduje. Jaka firma realizuje dostarczenie paczki do mnie? Czy to tajemnica?

Brałem udział w innym zimowym konkursie zorganizowanym przez znany portal fotograficzny i nagrodę odebrałem już bez żadnego problemu. Kontakt w obie strony był wzorowy, czego niestety tutaj nie doświadczyłem. Brałem udział w wielu konkursach na przestrzeni kilku lat i wiele nagród już otrzymałem ale z czymś takim spotykam się po raz pierwszy. Muszę używać forum aby załatwiać takie sprawy. Coś jest nie tak...

:? Krzysztof Mierzejewski - "zwycięzca" konkursu zimowego.
Focus

NAGRODA!

Nowy postFocus | wto 14.05.2013, 21:37

Do wiadomości śledzących ten temat, oraz nowych czytających: nadal nie otrzymałem przesyłki, a teraz nawet "admin" przestał udzielać odpowiedzi na tym forum. Aż dziwne że nie usunięto jeszcze tego tematu. Tak więc widzicie sami jak żenująco niska jest wiarygodność tego portalu i właścicieli. Udają że nie ma tematu. Nie odpowiadają na maile i teraz na post. Zapytani o numer przesyłki - milczą. Smrodek wokół mojej nagrody której nie otrzymałem jest coraz większy. Myślę że będzie to temat do dyskusji na innych poczytnych forach fotograficznych. Postaram się tę sprawę wyjaśnić do końca. Poczyniłem już w tym kierunku pewne kroki.

Ciekaw jestem co o tym sądzicie?
Focus

Nowy postFocus | pon 27.05.2013, 20:04

Moja sprawa nareszcie się zakończyła. Zadzwoniła do mnie miła Pani i przeprosiła za całe to zamieszanie. Dokładnych powodów tego co się stało nie znam, ale nagrodę otrzymałem kilka dni temu. A straciłem już nadzieję...
Focus

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA