Widok do druku

Forum dysusyjne

Brak kontaktu z administratorami strony

Przegląd wszelkich propozycji i uwag dotyczących działania portalu fotograficznego, ulepszeń i modyfikacji.

Brak kontaktu z administratorami strony

Nowy postolusia | sob 18.10.2014, 18:29

Chciałam napisać, że uważałam ten portal za profesjonalny, do czasu. Od ponad dwóch tygodni próbuje skontaktować się z redakcją strony. Na żaden mój mail nie została odesłana jakakolwiek wiadomość.
Moje pytanie dotyczyło ogłoszenia wyników konkursu "moje najlepsze zdjęcia z wakacji". Wyników nadal nie ma, a istotne jest to z tego względu, że nagrodą jest darmowa nauka w 2-letnim studium na kierunku fotografia - pierwszy zjazd był tydzień temu, więc fajnie byłoby się dowiedzieć kto wygrał.
Nawet jeśli wyników jeszcze nie ma, wypadałoby moim zdaniem na maile odpowiadać, a nie mieć je w głębokim poważaniu...
olusia

Na forum od: 18.10.2014
Ostatnio na forum: 18.10.2014

Re: Brak kontaktu z administratorami strony

Nowy postadmin | śro 22.10.2014, 20:35

Konkurs został rozstrzygnięty, czekamy z publikacją wyników na potwierdzenie autorstwa prac, a to nie zależy od nas. Jedna z osób nie odpowiedziała, zgodnie z regulaminem wyłoniliśmy kolejnego laureata i czekamy na potwierdzenie autorstwa pracy. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości…

Redakcja Fotografuj.pl
admin
Administrator

Na forum od: 14.11.2008
Ostatnio na forum: 28.06.2017
Miejscowość: Wrocław

Nowy postLucja2641 | wto 28.04.2015, 22:22

Witam a czy konkursy dalej jakieś trwają ? Bo ja byłaby bardzo zainteresowana :) można byłoby zorganizować jakąś taką inicjatywę. Podaję pomysł taki - wstawiają użytkownicy swoje zdjęcie jakieś zrobione aparatem i odbywa się głosowanie wśród wszystkich użytkowników. Co wy na to ? Myślę, że byłoby to sprawiedliwe.
Lucja2641

Na forum od: 22.07.2014
Ostatnio na forum: 18.05.2015

Nowy postvillain1 | nie 15.05.2016, 1:21

Ja osobiście uważam że strona jest prowadzona w dobry sposób . Admini też są ludźmi i mogą mieć dużo na głowie i nie zauważyć wiadomości ;)
Awatar użytkownika
villain1

Na forum od: 12.05.2016
Ostatnio na forum: 14.09.2017
Co głowa, to rozum.

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA