[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 1423: Undefined index: icq_status_img
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 1423: Undefined index: icq_status_img
forum.fotografuj.pl | Zobacz temat - Dział "sprzedam"

Widok do druku

Forum dysusyjne

Dział "sprzedam"

Przegląd wszelkich propozycji i uwag dotyczących działania forum, ulepszeń i modyfikacji.

Dział "sprzedam"

Nowy postpiotraf | pią 16.12.2011, 3:03

Nie wiem jaki jest sens takiego działu jeśli ludzie mogą zamieszczać tam oferty z innych portali - głównie allegro. Moim zdaniem tego typu praktyki, zresztą dotyczące wszystkich portali niczemu nie służą prócz wspomnianemu portalowi. To tak jakby na giełdzie sprzętu wszyscy nie mieli sprzętu a jedynie karteczki z adresem do strony gdzie towar jest wystawiony.
piotraf

Na forum od: 06.12.2011
Ostatnio na forum: 16.12.2011
Miejscowość: Łódź
pozdrawiam
Piotr

Re: Dział "sprzedam"

Nowy postJJ79 | pią 16.12.2011, 9:43

Witaj Piotrze :)
Wydaje mi się, że nie do końca twój post był przemyślany. Osobiście wolałbym zakupić aparat poprzez allegro niż poprzez forum.fotografuj.pl. Dlaczego?? Odpowiedź jest prosta, ponieważ Allegro posiada bardzo dobre metody weryfikacji sprzedającego oraz zapewnia ubezpieczenie zakupionego towaru.
Dlaczego jest ten dział ?? Wydaje mi się, że jest potrzebny, ponieważ jak zauważyłeś, wielu zainteresowanych się znalazło i nie wnikam, czy transakcję dokonano poprzez allegro czy też poprzez to forum. Sam często przeglądam ten dział i podziękował za niego.
Pozdrawiam
JJ79

Na forum od: 25.09.2009
Ostatnio na forum: 03.08.2012
..bo amator też może być fotografem..

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA