Widok do druku

Forum dysusyjne

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej 2016

Informacje o konkursach dla profesjonalistów i amatorów fotografii.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej 2016

Nowy postOKFS2015 | czw 17.03.2016, 0:13

Nosisz w sobie wiele pomysłów na zdjęcia i pokłady twórczej energii? Robisz zdjęcia przy użyciu aparatu, a nie Instagrama? Jesteś studentem? Wspaniale! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów!

W tej edycji motywem przewodnim konkursu jest praca. Możesz zmierzyć się z tematyką reportażu i przedstawić, jak rozumiesz „Codzienność”. Portret w tej edycji nosi tytuł „Po pracy”, a zdjęcia przedstawiające scenerie mają aż krzyczeć, że „Tu się pracuje!” Ponadto, we współpracy z firmą Eurocash organizujemy kategorię specjalną, której hasło to: „Bądź sobą w pracy” W tej kategorii można przesłać jedną fotografię, a ze wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy jedno, którego autor otrzyma 500 zł netto. Termin wysyłania zdjęć mija 31 marca 2015, a swoje prace można przesyłać od 19 lutego.

Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów: Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej, firmę Fotojoker, Wydawnictwo Galaktyka oraz firmę Eurocash. Na zwycięzców czekają m.in..: kursy w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej, prenumeraty takich czasopism fotograficznych jak Digital Camera i nagrody książkowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.okfs.pl profilu na facebook.com/nzs.okfs.
OKFS2015
 
Posty: 2
Na forum od: 20.02.2015
Ostatnio na forum: 17.03.2016
 

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA

Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Powrót do Konkursy

cron