Widok do druku

Forum dysusyjne

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej 2016

Informacje o konkursach dla profesjonalistów i amatorów fotografii.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej 2016

Nowy postOKFS2015 | czw 17.03.2016, 0:13

Nosisz w sobie wiele pomysłów na zdjęcia i pokłady twórczej energii? Robisz zdjęcia przy użyciu aparatu, a nie Instagrama? Jesteś studentem? Wspaniale! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów!

W tej edycji motywem przewodnim konkursu jest praca. Możesz zmierzyć się z tematyką reportażu i przedstawić, jak rozumiesz „Codzienność”. Portret w tej edycji nosi tytuł „Po pracy”, a zdjęcia przedstawiające scenerie mają aż krzyczeć, że „Tu się pracuje!” Ponadto, we współpracy z firmą Eurocash organizujemy kategorię specjalną, której hasło to: „Bądź sobą w pracy” W tej kategorii można przesłać jedną fotografię, a ze wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy jedno, którego autor otrzyma 500 zł netto. Termin wysyłania zdjęć mija 31 marca 2015, a swoje prace można przesyłać od 19 lutego.

Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów: Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej, firmę Fotojoker, Wydawnictwo Galaktyka oraz firmę Eurocash. Na zwycięzców czekają m.in..: kursy w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej, prenumeraty takich czasopism fotograficznych jak Digital Camera i nagrody książkowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.okfs.pl profilu na facebook.com/nzs.okfs.
OKFS2015
 
Posty: 2
Na forum od: 20.02.2015
Ostatnio na forum: 17.03.2016
 

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA

Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Powrót do Konkursy