Widok do druku

Forum dysusyjne

Konkurs Photo Grants Challenge-wygraj warsztaty

Informacje o konkursach dla profesjonalistów i amatorów fotografii.

Konkurs Photo Grants Challenge-wygraj warsztaty

Nowy postAgnes | pią 19.12.2014, 10:14

Witajcie. Znalazłam info o konkursie, gdzie za jedno zdjęcie można zgarnąć kurs lub warsztat fotograficzny i wiele innych ciekawych nagród. Za wszystkim stoi Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Konkurs -Photo Grants Challenge i można znaleźć info na facebooku: www.facebook.com/photograntschallenge/t ... e_internal Jak byście pokazali demorkację lub wolność na foto? Na Ukrainę nie chcę jechać. Macie pomysły? Ciekawe czy będzie duża konkurencja:)
Agnes

Na forum od: 19.12.2014
Ostatnio na forum: 23.01.2015

Re: Konkurs Photo Grants Challenge-wygraj warsztaty

Nowy postMarko polo | pon 22.12.2014, 0:00

Konkurencja? myślę że będzie spora, kilku moich znajomych ze studiów szykuje się do konkursu w tym oczywiście ja. Także spotkamy się w finale. hehe :D
Marko polo

Na forum od: 21.12.2014

Nowy postAgnes | pią 23.01.2015, 9:34

Oglądaliście może galerie osób z drugiego etapu? Ciekawa jestem, kto przejdzie dalej. Podobają mi się zdjęcia Magdaleny Smorąg:) Nie jestem specjalistką,ale dobrze wykadrowane. Szkoda, że mnie się nie udało.
Agnes

Na forum od: 19.12.2014

Nowy postMarko polo | pią 23.01.2015, 15:16

No mi się też nie udało, bardzo żałuję może jeszcze ktoś zorganizuję taki konkurs. Gratuluję tym co przeszli dalej.
Marko polo

Na forum od: 21.12.2014

Nowy postmisia | nie 25.01.2015, 20:17

Nie załapałam się na ten konkurs, ale przeglądałam galerie osób, które przeszły dalej, a są po warsztacie fotograficznym. Zdjęcia są niezłe. Żałuję bardzo, że nie powalczyłam o miejsce na warsztatach. Czy wiecie może, czy będą jeszcze organizować taki konkurs?
misia

Na forum od: 25.01.2015
Ostatnio na forum: 29.01.2015

Nowy postkarol00 | śro 28.01.2015, 10:34

Teraz jak oglądam nagrodzone prace to zaostrzył mi się apetyt na wygraną w jakimś foto konkursie. Jak będzie kolejna edycja to na pewno wezmę udział, bo nagrody bardzo fajne, a i widać, że jury sprawiedliwe. ;)
karol00

Na forum od: 28.01.2015
Ostatnio na forum: 28.01.2015

Nowy postmisia | czw 29.01.2015, 17:17

Ciekawe, jak pójdzie dalej uczestnikom i kto ostatecznie zwycięży.
misia

Na forum od: 25.01.2015
Ostatnio na forum: 29.01.2015

Nowy postswiatlocien | pią 30.01.2015, 13:40

Bardzo ładne zdjęcia, czekamy na kolejne edycje!
swiatlocien

Na forum od: 30.01.2015
Ostatnio na forum: 23.04.2015
Miejscowość: Warszawa
Światłocień - fotografia & design

Nowy postBogdan1234xcxcv | sob 03.10.2015, 21:23

Nie załapałam się na ten konkurs, ale przeglądałam galerie osób, które przeszły dalej, a są po warsztacie fotograficznym. Zdjęcia są niezłe. Żałuję bardzo, że nie powalczyłam o miejsce na warsztatach. Projekty domów energooszczędne Radom Czy wiecie może, czy będą jeszcze organizować taki konkurs? http://www.radom-projekty.pl/projekty-energooszczedne.html Nie załapałam się na ten konkurs, ale przeglądałam galerie osób, które przeszły dalej, a są po warsztacie fotograficznym. Zdjęcia są niezłe. Żałuję bardzo, że nie powalczyłam o miejsce na warsztatach. Czy wiecie może, czy będą jeszcze organizować taki konkurs?
Nie załapałam się na ten konkurs, ale przeglądałam galerie osób, które przeszły dalej, a są po warsztacie fotograficznym. Zdjęcia są niezłe. Żałuję bardzo, że nie powalczyłam o miejsce na warsztatach. Czy wiecie może, czy będą jeszcze organizować taki konkurs?
Bogdan1234xcxcv

Na forum od: 03.10.2015
Ostatnio na forum: 03.10.2015

Nowy postBogdan1234xcxcv | sob 03.10.2015, 21:23

Nie załapałam się na ten konkurs, ale przeglądałam galerie osób, które przeszły dalej, a są po warsztacie fotograficznym. Zdjęcia są niezłe. Żałuję bardzo, że nie powalczyłam o miejsce na warsztatach. Projekty domów energooszczędne Radom Czy wiecie może, czy będą jeszcze organizować taki konkurs? http://www.radom-projekty.pl/projekty-energooszczedne.html Nie załapałam się na ten konkurs, ale przeglądałam galerie osób, które przeszły dalej, a są po warsztacie fotograficznym. Zdjęcia są niezłe. Żałuję bardzo, że nie powalczyłam o miejsce na warsztatach. Czy wiecie może, czy będą jeszcze organizować taki konkurs?
Bogdan1234xcxcv

Na forum od: 03.10.2015
Ostatnio na forum: 03.10.2015

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA