Widok do druku

Forum dysusyjne

'Nie ma takiego miejsca', Galeria Dedo, Kraków

Dyskusje o ciekawych miejscach, wydarzeniach, wystawach fotografii.

'Nie ma takiego miejsca', Galeria Dedo, Kraków

Nowy postgaba-k | wto 18.09.2012, 22:53

Zapraszamy na wystawę fotografii Gabrieli Kaszyckiej "Nie ma takiego miejsca".
Wystawa trwa od 21 września do 9 października 2012 r.

'Cykl "Nie ma takiego miejsca" realizowałam przez cały rok. To osobista opowieść o jednym z opuszczonych i zaniedbanych krakowskich basenów. Dla mnie jest to miejsce szczególne, ponieważ pamiętam je bardzo dobrze z dzieciństwa, kiedy jeszcze tętniło życiem będąc miejscem spotkań, zabawy i rekreacji. Nieśpiesznie przyglądam się, co po tym wszystkim pozostało. Teraz ta opustoszała przestrzeń wygląda zupełnie inaczej. Starałam się zmierzyć zarówno z nią samą, jak i swoimi wspomnieniami, tworząc zdjęcia o nostalgicznym nastroju. Poszukiwałam piękna w ponurej przestrzeni'.

Gabriela Kaszycka (ur. 1985) jest absolwentką filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, stypendystką na Uniwersytecie w Caen we Francji, studentką Akademii Fotografii w Krakowie. Dotychczas zrealizowane przez nią cykle fotograficzne w większości odwołują się do osobistych doświadczeń. W fotografii, z jednej strony istotna jest dla niej uważna, kontemplacyjna obserwacja codzienności, z drugiej natomiast eksplorowanie własnej wyobraźni oraz zabawa z inscenizacją.

http://www.galeriadedo.pl/
http://gabakaszycka.blogspot.com/
gaba-k

Na forum od: 18.09.2012
Ostatnio na forum: 26.09.2012

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA