Widok do druku

Forum dysusyjne

Porady dla początkujących fotografów ślubnych

Ciekawe strony internetowe związane z fotografią, czyli gdzie zajrzeć, by być dobrze poinformowanym.

Porady dla początkujących fotografów ślubnych

Nowy postkamillo270 | pon 20.04.2015, 20:38

Zapraszam serdecznie na swoją stronkę, gdzie zaczynam dzielić się swoimi spostrzeżeniami z branży fotografii ślubnej.

Zauważyłem, że brakuje u nas takich fotografów, którzy choć trochę dzielą się swoją wiedzą. Mam nadzieję, że znajdziecie u mnie ciekawe artykuły. Mam zamiar publikowac od 1-2 postów tygodniowo.

Zapraszam na http://www.studio-progresiv.pl/porady/, do działu porad dla początkujących fotografów ślubnych.
kamillo270

Na forum od: 17.02.2015
Ostatnio na forum: 30.11.2016
Miejscowość: Toruń Białystok Warszawa
www.studio-progresiv.pl -fotografia ślubna:) Moje zmagania w branży fotografii ślubnej.
Porady dla fotografów i fotografów ślubnych -porady dla fotografujących, zapraszam na mojego bloga!

Re: Porady dla początkujących fotografów ślubnych

Nowy postkamillo270 | pią 05.06.2015, 11:51

Zapraszam na porady dotyczące ogólnej tematyki jak robić dobre zdjęcia. Porady kierowane są przede wszystkim do osób, które zajmują się fotografią okazjonalnie. Jednak porady przydają się także tym doświadczonym fotografom, by odświeżyć podstawowe informacje z zakresu robienia dobrych zdjęć.
kamillo270

www.studio-progresiv.pl -fotografia ślubna:) Moje zmagania w branży fotografii ślubnej.
Porady dla fotografów i fotografów ślubnych -porady dla fotografujących, zapraszam na mojego bloga!

Nowy postkamillo270 | wto 21.07.2015, 14:27

Dziś kilka porad dotyczących przenoszenia i zabezpieczenia sprzętu fotograficznego:
http://www.studio-progresiv.pl/przenoszenie-sprzetu-fotograficznego/
kamillo270

Nowy postkamillo270 | śro 11.11.2015, 17:42

Zapraszam do siebie:
http://www.studio-progresiv.pl/porady/ - artykuły specjalistyczne dla fotografów, a w szczególności dotyczące fotografii ślubnej.
kamillo270

Nowy postwie-syl | pon 16.11.2015, 23:09

Dzięki wielkie za porady, na pewno się przydadzą i z kilku w najbliższym czasie skorzystam :)
wie-syl

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 16.11.2015
Miejscowość: Lublin

Nowy postAnkaH | pon 14.12.2015, 20:23

Sama mam doświadczenia z fotografią ślubną jedynie w pozycji osoby fotografowanej i tak się zastanawiam, czy fotografowie sięgają po jakieś ślubne inspiracje np. przy robieniu zdjęć plenerowych. Dość często odwiedzam portal whiteday.pl zwykle zawsze gdy któraś z moich koleżanek planuje swój najważniejszy dzień w życiu i muszę powiedzieć, że można tam znaleźć świetne pomysły, uwiecznione oczywiście na ślicznych zdjęciach.
AnkaH

Na forum od: 30.06.2015
Ostatnio na forum: 28.09.2019

Nowy postkamillo270 | pon 18.01.2016, 14:41

http://www.studio-progresiv.pl/forma-pr ... -slubnych/
Forma przekazywania zdjęć ślubnych.
kamillo270

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA