Widok do druku

Forum dysusyjne

Ksero, kupić czy wynająć

Ciekawe strony internetowe związane z fotografią, czyli gdzie zajrzeć, by być dobrze poinformowanym.

Ksero, kupić czy wynająć

Nowy postVerni | pon 30.11.2015, 11:01

Witam, prowadzę niewielką działalność gospodarczą, wywoływanie zdjęć, fotografia na zamówienie, zdjęcia do dokumentów. Zastanawiam się nad dołożeniem do tego asortymentu punktu ksero, ponieważ sklepik jest w mieście akademickim (Wrocław). Teoretycznie kserowanie powinno się opłacać, ale zastanawiam się, czy mam inwestować od razu w nowy sprzęt, czy może raczej wynająć ksero i sprawdzić, na ile ten interes w ogóle jest opłacalny. Bo może nie będzie go sensu ciągnąć. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Verni

Na forum od: 22.11.2015
Ostatnio na forum: 03.12.2015

Re: Ksero, kupić czy wynająć

Nowy postVerni | czw 03.12.2015, 10:27

Szkoda, że nikt nie wbił się w dyskusję... :( Myślałem, że jakieś sugestie padną jednak... Trudno. Ja sam poszperałem w necie i znalazłem firmę, na której będę się wzorował:http://www.wroclawksero.pl. Na początek kupię od nich dwie kserokopiarki, po leasingowe, jak ja to mówię, czyli używane, ale w bardzo dobrym stanie i zobaczymy, jak mój interes się rozkręci... Mam nadzieję, że z nowym rokiem wszystko zacznie się już kręcić:-) Pozdrawiam wszystkich:-)
Awatar użytkownika
Verni

Na forum od: 22.11.2015

Nowy postpenki | czw 03.12.2015, 21:51

Myślę, że na początek takie wyjście będzie najbezpieczniejsze. W końcu dobra kserokopiarka z zapasem materiałów eksploatacyjnych to koszt nawet kilku tysięcy złotych, a nie wiadomo czy będzie duże zapotrzebowanie na punkt ksero w Twojej okolicy. Przy wydzierżawieniu takiego urządzenia po prostu mniej ryzykujesz niż w przypadku kupna na własność. jak po kilku miesiącach stwierdzisz, że inwestycja może się zwrócić to wtedy będziesz mógł pomyśleć o zakupie takie sprzętu na własność.
penki

Na forum od: 20.09.2015

Nowy postjackson | wto 29.12.2015, 13:23

Może na początek lepiej coś wynająć i zobaczyć jak Ci pójdzie interes. Jeśli faktycznie będziesz na tym zarabiać to na dłuższą metę wynajem jest nieopłacalny, lepiej kupić taki sprzęt.
jackson

Na forum od: 18.05.2015
Ostatnio na forum: 06.07.2018

Nowy postfotorun | wto 08.03.2016, 2:09

Wszystko zależy od tego, na jak długo tego potrzebujesz.
fotorun

Na forum od: 25.07.2014
Ostatnio na forum: 17.10.2018

Nowy postjackson | pią 12.08.2016, 15:30

Najlepiej kupić jakieś dobre urządzenie wielofunkcyjne.
jackson

Na forum od: 18.05.2015
Ostatnio na forum: 06.07.2018

Nowy postzeberka | czw 18.01.2018, 8:54

Możesz też śmiało poszerzyć swoją działalność i zastanowić się nad kupnem drukarki wielkoformatowej. Myślę, że w wielu sytuacjach może Ci się przydać. Rzuć okiem na ofertę drukarek HP Latex: http://www.12rund.com. Wydaje mi się, że wybór jest całkiem duży i znajdziesz model do swojej firmy. Dzięki temu na pewno poszerzysz grono potencjalnych klientów.
zeberka

Na forum od: 16.11.2015
Ostatnio na forum: 17.10.2018

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA