Widok do druku

Forum dysusyjne

50 Twarzy Grey-a

Propozycje i opinie na temat ciekawych książek i albumów fotograficznych, które warto przeczytać i obejrzeć.

50 Twarzy Grey-a

Nowy postolamala | czw 27.08.2015, 16:16

Opinie? Czytaliście?

___________________________________________________________________________________________
Musisz to zobaczyć dlatego Click!. Czy myślałeś może o szpachlowanie poznań ?
olamala

Na forum od: 27.08.2015
Ostatnio na forum: 27.08.2015

Re: 50 Twarzy Grey-a

Nowy postScarlet | nie 11.10.2015, 20:13

Czytaliśmy... Prawie... :? I jak to powiedziała Madonna: "Ta książka może wydać się wspaniała, niesamowita i ekscytująca jedynie dziewicom..." :-) "Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań..." - masakra, jak dla mnie... Zupełnie i totalnie nie polecam, strata czasu, czytałam o wiele lepsze dzieła, których nikt nie nazywał arcydziełami erotycznymi, a czytało się z wypiekami na twarzy...:-)
Awatar użytkownika
Scarlet

Na forum od: 09.10.2015
Ostatnio na forum: 02.11.2015

Nowy postkapitanjoe | pon 12.10.2015, 14:08

Moja żona czytała. Pokusiłem się o przeczytanie połowy, żeby zobaczyć czy jest się czym ekscytować. Jak dla mnie strasznie przerysowana, przereklamowana książka. Z całym szacunkiem dla pań, ale włożyłbym ją między bajki, baśnie a romansidła Harlequina. Masz rację Scarlet, są książki, które potrafiły bardziej podnieść ciśnienie i powodować wypieki na twarzy. Jak to się mówi "krowa, która dużo muczy, mało mleka daje". Myślę, że reklama i PR zadanie swoje spełniły, wmówiły nam, że ta książka to coś, bez czego się nie będziemy mogli obejść.
Awatar użytkownika
kapitanjoe

Na forum od: 12.10.2015
Ostatnio na forum: 22.10.2015

Nowy postScarlet | pon 12.10.2015, 20:40

Dokładnie tak było w tym przypadku, zgadzam się z Tobą :D zimny książę z problemami i uległa lalunia... żenada... nie można pisać o normalnej miłości, musi być ten śmieszny a'la pseudo sado-maso? "są książki, które potrafiły bardziej podnieść ciśnienie i powodować wypieki na twarzy..." - a mógłbyś jakieś tytuły podrzucić, jeśli już jesteśmy w temacie? :D :roll: Ja mogę polecić Anioła śmierci Lindy Howard:-) (Wyścig o przetrwanie w zmysłowej powieści jednej z największych gwiazd thrillerów romantycznych. Zjawiskowo piękna Drea, dziewczyna nowojorskiego króla zbrodni, ma dość życia w złotej klatce, dość upokorzeń i przemocy. Wie jednak, że zaborczy kochanek nigdy nie pozwoli jej odejść. Wiec decyduje się na desperacki krok: ucieka. W ślad za nią rusza płatny zabójca. A Drea musi wybrać: już zawsze oglądać się za siebie czy stanąć z nim twarzą w twarz...) oraz całą serię o Meredith - Księżniczce Ciemności - obok tych książek Grey nawet nie leżał i leżeć nigdy nie będzie... :lol:
Awatar użytkownika
Scarlet

Na forum od: 09.10.2015

Nowy postnikolinho | śro 21.10.2015, 20:34

ja nie czytałem, bo to raczej nie moje klimaty ale kupiłem swojej dziewczynie na urodziny pakiet książek z greyem. Akurat w tej księgarni http://tezeusz.pl/ była na nie promocja, więc skusiłem się i wykupiłem wszystko co tam było. Była bardzo zadowolona z prezentu, Pochłonęła wszystkie prawie że naraz więc prezent na 100% trafiony, nie zapłaciłem kroci, nie musiałem latać po księgarniach i kupować kolejne książki oddzielnie albo płacić za każdą pojedynczą 10 zł za wysyłkę. Także mogę w pełni polecić księgarnię tezeusz
Awatar użytkownika
nikolinho

Na forum od: 18.10.2015

Nowy postobiektywny | czw 29.10.2015, 11:42

Ja też nie czytałem, chociaż moja żona ochoczo mnie namawiała, no ale nie moje klimaty :P na urodziny zamówiłem jej właśnie "Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana" jeszcze mi się trafiłem teraz na zniżkę, wiec jak chcecie zrobić prezent sobie/żonie/dziewczynie to na stronie inbook tanio kupicie https://www.inbook.pl/p/s/776946/ksiazk ... christiana
obiektywny

Na forum od: 13.11.2014
Ostatnio na forum: 09.05.2017

Nowy postlonson | wto 03.11.2015, 11:24

Ja polecam coś podobnego do Greya, ale chyba lepsze, zdaniem moich koleżanek z pracy:-) Jest to książka Zapomnieć o przeszłości Samanthy Young. Wszystkie dziewczyny są nią zachwycone, a sama książka wygląda już jak ścierka do naczyń, taka jest zaczytana:-)
Dla Alexy ojciec był ideałem mężczyzny. Jej świat się zawalił, gdy odkryła, że nie jest jego jedyną rodziną. Nie mogąc wybaczyć zdrady zrywa z nim wszelkie kontakty. Teraz stara się poskładać swoje życie i określić tożsamość, zniszczoną ponurymi sekretami z przeszłości.
Caine Carraway to mężczyzna, który ma szansę wypełnić jej przyszłość. Fascynuje i pociąga Alexę.
Czy pozwoli jej zbliżyć się do siebie?
Czy zakochaną kobietę można tak łatwo zniechęcić?
Czy oboje połączy namiętność?
Awatar użytkownika
lonson

Na forum od: 22.10.2015
Ostatnio na forum: 23.11.2015

Nowy postKasia0909 | śro 04.11.2015, 11:00

Lonson, dzięki za podrzutkę, większość kobiet bardzo lubi tego typu powieści, a ta zapowiada się bardzo ciekawie i intrygująco. Co prawda 50 twarzy Greya nie zrobiło na mnie wrażenia, nie moje klimaty, nawet nie zabrałam sie za drugą część, to jednak proponowana przez Ciebie książka z pewnością w niedługim czasie umili mi pracę w studio, bo teraz mgła, jesień i klientów braki...((( Książka zamówiona, mam nadzieję, że okaże się dobrą inwestycją:-) Dzięki:-)
Awatar użytkownika
Kasia0909

Na forum od: 31.10.2015
Ostatnio na forum: 06.11.2015

Nowy postlonson | śro 04.11.2015, 12:06

Cieszę się, że pomogłem:-) Myślę, że ta książka przypadnie ci do gustu, w razie czego polecam jeszcze inną w tych klimatach i już nie odbiegam od tematu:-)
Pragnienie - M.S Force. ;)
Natalie ma dwadzieścia trzy lata i ze wszystkich sił stara się odgrodzić od przeszłości. Kiedy była piętnastolatką, przeżyła tragedię i zawód.
Odsunęła się od najbliższych i z uporem tworzy nową siebie: pogodną nauczycielkę, która po studiach przyjechała do Nowego Jorku.
Stroni od mężczyzn, chodzi na długie spacery z psem. I właśnie podczas spaceru spotyka przeznaczenie – Flynna Godfreya, największego gwiazdora filmowego… pogryzionego przez jej psa.
Od pierwszej chwili wiedzą, że to spotkanie zmieni wszystko. I od pierwszej chwili są świadomi, jak wiele ich różni. Ale namiętność przyciąga ku sobie skromną nauczycielkę i gwiazdora, w którego życiu jest tak wiele tajemnic. I prowadzi w świat gry zmysłów, jakiego ona sobie nie wyobraża…
Awatar użytkownika
lonson

Na forum od: 22.10.2015
Ostatnio na forum: 23.11.2015

Nowy postTomek33 | śro 18.11.2015, 21:28

Jako nowy odważę sie jednak polecić Pięknego gracza - idealną lekturę dla kobiet, widząc reakcje mojej dziewczyny...:-) Po kazaniu nadopiekuńczego brata na temat zaniedbywania życia towarzyskiego i pracoholizmu dwudziestoczteroletnia Hanna Bergstrom postanawia odrobić zadanie domowe: wyjść do ludzi, nawiązywać znajomości i chodzić na randki. A któż lepiej pomoże jej przedzierzgnąć się w zmysłową syrenę, niż niezwykle przystojny przyjaciel brata, Will Sumner, biznesmen inwestujący na giełdzie i niepoprawny playboy?
Will żyje z ryzyka, lecz co do Hanny ma wątpliwości… dopóki pewnej szalonej nocy jego niewinna uczennica nie wciągnie go do łóżka i nie udzieli lekcji o byciu z kobietą. Tej lekcji nie da się zapomnieć. Hanna odkrywa moc własnej seksualności, a Will musi udowodnić, że jest jedynym mężczyzną, o jakim ona marzy.
Awatar użytkownika
Tomek33

Na forum od: 18.11.2015
Ostatnio na forum: 29.11.2015

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA