Widok do druku

Forum dysusyjne

Jak zrobić przezroczyste tło?

Dyskusje dotyczące sposobów edycji obrazu i pracy z programami graficznymi.

Jak zrobić przezroczyste tło?

Nowy postlapska87 | śro 30.12.2015, 17:39

Witajcie,
jestem tu nowa, zarejestrowałam się się głównie alby zasięgnąć Waszej pomocy. Jeśli chodzi o programy do zdjęć moja wiedza i umiejętności są bardzo ograniczone: umiem zmniejszyć, przyciąć, rozjaśnić, przyciemnić, zmienić kolory, czarno białe, sepia i... to tyle. Piszę do Was z nadzieją o rozwiązanie takiego problemu, moi rodzice są w takim jednym stowarzyszeniu, które posiada taki jakby swój znaczek, herb, wykorzystują go na wszelkich rodzajach pism, pocztówek, zaproszeń itd. Zawsze jest problem z umieszczaniem tego symbolu, lepiej gdyby posiadał przezroczyste tło. Mamy program Adobe Photoshop Elements 8.0. Czy ktoś może mi napisać krok po kroku jak zrobić te przezroczyste tło? Wczoraj widziałam nawet film na YouTube jak ktoś właśnie pokazywał jak to zrobić, program ten sam, ale chyba wersja inna, ponieważ wszystko szło dobrze, póki trzeba było wejść w jakieś "kanały", nie mam pojęcia co to jest, powinno być z prawej strony, ale w moim programie tego nie ma, przejrzałam te wszystkie opcje na górnym pasku i nigdzie tych kanałów nie ma. PROSZĘ O POMOC! :( :( :(
lapska87

Na forum od: 30.12.2015
Ostatnio na forum: 30.12.2015

Re: Jak zrobić przezroczyste tło?

Nowy postPomidorr | wto 23.02.2016, 2:26

Moze warto jakis kurs przerobic a pozniej działać coś. W necie sa darmowe.
Awatar użytkownika
Pomidorr

Na forum od: 18.02.2016
Ostatnio na forum: 25.02.2016
Nigdy nie trzeba mieć tyle rozumu, jak wtedy gdy się ma do czynienia z głupcem.

Re: Jak zrobić przezroczyste tło?

Nowy postHoroczii1 | nie 20.03.2016, 17:04

na youtubie, masz jak to zrobic -.-
Horoczii1

Na forum od: 20.03.2016
Ostatnio na forum: 22.03.2016

Kto jest na forum

Na Forum jest 1 użytkownik: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

TWOJE UPRAWNIENIA