Widok do druku

Forum dysusyjne

praktyczna dekoracja studia domowego

Dyskusje na temat zaplecza artystycznego każdego fotografa i wyposażenia studia oraz pracy z oświetleniem.

Re: praktyczna dekoracja studia domowego

Nowy postshejk29 | pią 19.02.2016, 15:27

Super, dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
shejk29

Na forum od: 19.02.2016
Ostatnio na forum: 19.02.2016
Wszyscy cierpimy karę za to, czego się wyrzekamy. Każda żądza przez nas zdławiona rozpładza się w naszej duszy i zatruwa ją.

Nowy postedycja | śro 28.09.2016, 8:51

To ja dodatkowo dorzucę fajną propozycję od siebie, może Cię zaciekawią takie naklejki na ścianę :) Mi się bardzo podobają i moim zdaniem są fajną ozdobą do każdego wnętrza. Możesz się zastanowić nad takim rozwiązaniem.
edycja

Na forum od: 29.11.2015
Ostatnio na forum: 20.11.2018

Nowy postamanda13 | pon 12.02.2018, 17:21

Miałam swego czasu tego typu naklejki, ale nie byłam z nich zadowolona. Uważam, że lepszą jakością cieszą się fototapety i fotoobrazy. Na rynku nie brak sklepów zajmujących się ich sprzedażą. Jednym z nich jest https://www.swiat-obrazow.pl/
amanda13

Na forum od: 11.07.2015
Ostatnio na forum: 04.11.2018

Nowy postKasiek90 | wto 02.10.2018, 12:06

amanda13 napisał(a):Miałam swego czasu tego typu naklejki, ale nie byłam z nich zadowolona. Uważam, że lepszą jakością cieszą się fototapety i fotoobrazy.

Gusta i guściki najwyraźniej : ). Ja z początku też nie byłam przekonana do naklejek, ale jak z czasem trafiłam na takie naprawdę profesjonalnej jakości, to zmieniłam zdanie. Jest też ich tyle najróżniejszych rodzajów, że w bawieniu się nimi ogranicza nas tylko kreatywność – niemal dosłownie, bo przy większości naklejek cena raczej nie gra zbyt znaczącej roli. Osobiście strasznie upodobałam sobie naklejki podłogowe. Zamówiłam je sobie u https://naklejkon.pl i strasznie mi spodobały – mam teraz na podłodze takie „ślady” kocich łapek : ). Podobają mi się też bardzo naklejki metalizowane – wyglądają super po prostu, bardzo profesjonalnie. No i właśnie eksploracja takiego rodzaju opcji sprawiła, że się przekonałam do tego „pierdoły”, jaką są naklejki. Pierdoły oczywiście w cudzysłowie, bo w sumie jak się rozejrzymy wokół – ale tak uważnie – to się okazuje, że one są wszędzie wokół nas, czy to jako reklama, czy to jako ostrzeżenie czy coś innego. Także, raz jeszcze – kreatywność przede wszystkim, także w kwestii naklejek : ).
Kasiek90

Na forum od: 12.11.2015
Ostatnio na forum: 20.11.2018

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA