Widok do druku

Forum dysusyjne

Kolejka Wąskotorowa

Miejsce wymiany pomysłów na ciekawe sesje fotograficzne w atelier i w plenerze.

Re: Kolejka Wąskotorowa

Nowy postDrad82 | czw 17.09.2015, 20:21

byłem ostatnio w tym miejscu co osoba na początku postu polecała i powiem Wam. Mega miejsce. Pogadałem sobie z obsługą tego miejsca. Opowiedzieli mi troszkę o historii tego miejsca. Można również kupić bilet i udać się na wycieczkę tym pociągiem. Na pokaz możliwości tego miejsca dodam zdjęcie ze strony o tamtych okolicach. Własnego aparatu nie zabrałem bo to taki spontaniczny wypad i mam nauczkę, że warto zawsze brać aparat ze sobą.
Załączniki
rudy6_2.jpg
rudy6_2.jpg (28.3 KB) Obejrzany 1405 razy
Drad82

Na forum od: 14.09.2015
Ostatnio na forum: 22.09.2015

Nowy postiwkonarska | pią 18.09.2015, 3:01

Sesja zdjęciowa kolejki wąskotorowej to bardzo miła dla oka sprawa, można spróbować to połączyć w całość z innymi zabytkowymi pojazdami czy sprzętami z tamtej "epoki", troszkę tak orwellowsko by niemal wyszło. Można jeszcze dodać stroje z tamtego czasu, jeżeli ktoś przewiduje żywe postaci. Wydaje mi się, że do takiej zabawy z kolejką potrzeba dobrego obiektywu i wysokich czułości, żeby wyszła jakby taka ciekawa głębia, bo te klimaty są naprawdę wyjątkowe, więc szkoda nie wykorzystać potencjału takich obiektów.
Awatar użytkownika
iwkonarska

Na forum od: 14.09.2015
Ostatnio na forum: 28.10.2015

Nowy postmamamuminka | sob 19.09.2015, 21:31

Jechałam kilka lat temu kolejką wąskotorową w Środzie Wielkopolskiej - to jest koło Poznania. Sama jazda to jest super sprawa, zwłaszcza, że dojeżdża ona do pobliskiej miejscowości z urokliwym jeziorem (i nie tylko) i można miło i rodzinnie można spędzić np. niedzielne popołudnie. Przyznać muszę, że żałuję, że mieszkam za daleko, żeby wyskoczyć co weekend tam. Zdjęcia wąskotorówki muszą być magiczne, to taki "zaczarowany pociąg", który potrafi przenieść w zupełnie inny świat. Gdyby ktoś miał to ja z chęcią obejrzę zdjęcia ;)
Awatar użytkownika
mamamuminka

Na forum od: 15.09.2015
Ostatnio na forum: 08.12.2015

Nowy postgrzendziak | pon 09.05.2016, 12:37

jestem tego samego zdania, taka jazda może być superprzeżyciem, warto zabrać dziecko i zrobić sesję...

odżywki na masę
therm line fast opinie
grzendziak

Na forum od: 09.05.2016
Ostatnio na forum: 09.05.2016

Kto jest na forum

Na Forum jest 2 użytkowników: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości (oparte na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 5 minut)
Najwięcej użytkowników (556) było obecnych: wto 23.08.2016, 13:49

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

TWOJE UPRAWNIENIA